Η αγωνία και ταραχή του Χριστού

Started by staboz, 27 November, 2007, 10:34:05 PM

Previous topic - Next topic

αρχονταρις

Αρχονταρις. σημερα  11-12-07  συμποματικα  βρηκα την σελιδα αυτη  που με ευχαριστησε  ιδιετερος. πυστευω να μπορεσω να συμετεχω. για σας .

staboz

Ασφαλώς, αγαπητέ αρχοντάρη! Μας χαροποιεί ιδιαίτερα η παρουσία σου στο Φόρουμ και οι όποιες καταθέσεις σου είναι παραπάνω και από ευπρόσδεκτες.

Ο αρχοντάρης, φίλτατοι συμποσιάρχες ή administrators επί το συνηθέστερον, ήρθε με καταλληλότατο όνομα στη Συν-ευωχία ιδεών. Κρίμα που δεν είχαμε σκεφτεί το όνομα τότε που μάταια ψάχναμε για αντικατάσταση εκείνων των φρικτών: καλοφαγάς και πάει λέγοντας.

Αλλά δεν είδα να τον καλωσορίζετε στα Καλωσορίσματα των συνδαιτημόνων. Γιατί; Τόση δουλειά σας έπεσε χθές και σήμερα;
Άντε, άντε μπράβο! Κάντε του ένα καλό καλωσόρισμα και καλέστε τον και στο στίγμα μελών, άν θέλει να πεί κάτι παραπάνω για τον εαυτό του!
Ξύπνα, Ρωμηέ!
Ξύπνα παπά, ξύπνα λαέ!!!!!
                  Στ.

ΥΓ. Μου αρέσει ιδιαίτερα το σύνθημα του μακαρίτη παπα-Πυρουνάκη...
Ρωμ. ε΄6-10

Βασιλείου Μάριος

Ξύπνα Staboz, το φόρουμ δεν το αποτελούν εγώ και ο Ρωμηός! Το φόρουμ είστε εσείς, όλα τα μέλη! Δεν είναι απαραίτητο να καλοσωρίζουμε εμείς όλα τα νέα μέλη! Μπορείτε και εσείς να τα καλοσωρίσετε!

:smartass:
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

staboz

Αλητάκο!!!!
Όταν είναι να βγάλεις αποφάσεις του τύπου \"αποφασίζομεν και διατάσσομεν\", θυμάσαι ότι είσαι Συμποσιάρχης και μας διατάζεις όλους να σταθούμε προσοχή! Τώρα περιμένεις από μας τα κατώτερα όντα να κάνουμε αυτό που πρωτίστως είναι χρέος του οικοδεσπότη;
Άλλωστε εγώ έστω και σε άλλο τόπο το έκανα χθες: http://www.punbb-hosting.com/forums/romios/viewtopic.php?pid=4714#p4714
Έλα λοιπόν, μην αρπάζεσαι αμέσως. Κάνε το καθήκον σου και πές μας και πώς έγραψες στην ιστορία σήμερα, διότι έχω αγωνία. Σε σκέφτομαι όλη μέρα και παρακαλάω να έχεις γράψει καλά για να μην έχουμε τύψεις από τις ταλαιπωρίες που σε υποβάλλουμε κάθε μέρα εδώ πέρα!
                           Στ.
Ρωμ. ε΄6-10

Βασιλείου Μάριος

Λοιπόν! Σας διατάζω να δημιουργήσετε ένα θέμα στα καλοσωρίσματα και να γράψερε εκεί! :tease:


Στην ιστορία καλά τα πήγα!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

staboz

Στις διαταγές σας, Μεγαλειότατε!
Θα το κάνω κυρίως επειδή ευχαριστήθηκα που έγραψες καλά.
                          Στ.
Ρωμ. ε΄6-10

Βασιλείου Μάριος

[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]