News:

Η Συνευωχία ξανά στο Διαδίκτυο

Main Menu

Free sms από το internet (Τσεκαρισμένο)

Started by Βασιλείου Μάριος, 19 December, 2008, 04:57:26 PM

Previous topic - Next topic

Βασιλείου Μάριος

Έχετε 100sms/μήνα αλλά μπορείτε να στέλνετε μόνο 10 κάθε μέρα. Το έχω δοκιμάσει με τουλάχιστον 20 διαφορετικά νούμερα και δεν υπήρξε απάτη εδώ και δύο μήνες. Επίσης αν θέλετε μπορείτε να δηλώσετε να σας στέλνουν διαφημιστικά sms (μπορείτε να επιλέγετε κατηγορίες) και για κάθε sms που θα σας έρχεται, παίρνετε πόντους και τους χρησιμοποιείτε για παραπάνω sms.

ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ:
1) Να δηλώσετε το κινητό σας
2) Νομίζω και e-mail

ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ
1) Τα 10sms ανά μέρα. Αλλά αν δηλώσετε καμιά 10αριά νούμερα, με την προϋπόθεση να έχετε τόσα, είστε άψογα
2) \'Εχετε μόνο 120 χαρακτήρες από τους 160 που έχουν τα sms για το λόγο οτι οι υπόλοιποι 40 είναι η διαφήμιση της σελίδας

ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΕ, ΒΟΗΣΗΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΜΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ
Ξέρω οτι εδώ μέσα, είστε όλοι πρόθυμοι για βοήθεια και γι \'αυτό το λέω. Αν θελήσετε να κάνετε εγγραφή στην ιστοσελίδα αυτή, απλά λέτε οτι σας το πρότεινα εγώ και έτσι κερδίζω κάποιους πόντους (χωρίς καμία δική σας επιβάρυνση). Κάντε κλίκ στην παρακάτω εικόνα για να γίνετε μέλος. Σε κάποιο βήμα, ένα πεδίο λέει να γράψετε ποιος σας προσκάλεσε. Είναι ήδη συμπληρωμένο και αν θέλετε να βοηθήστε το αφήνετε όπως είναι!

LINK
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

Πολύ καλό Μάριε! Ευχαριστοὐμε! Το όνομα το άφησα ίδιο! Εννοείται νομίζω!
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

Quote from: XeniaΠολύ καλό Μάριε! Ευχαριστοὐμε! Το όνομα το άφησα ίδιο! Εννοείται νομίζω!
Ναι, εντάξει. Ευχαριστώ πολύ Ξένια! Σε πρόσθεσα και στους φίλους μου.
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]