Η στρουμφοπαρέα! Τι μόνο εμένα θα λέτε?

Started by Βασιλείου Μάριος, 02 December, 2007, 09:25:36 PM

Previous topic - Next topic

Βασιλείου Μάριος

Η Συν - Εωχία Ιδεών



Romios


Marios


Quality


Arhagelos


Staboz



Όποιος παρεξηγηθεί, καλά θα κάνει!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

χαχαχα..πολύ καλό... τον Μαρκήσιο όμως δεν τον έβαλες!!!!!!!
Επίσης μου μοιάζει περισσότερο ο Κος staboz για μπαρμπα- στρουμφ:clap:
καλό πάντως!!!
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

Δεν μου πήγαινε κάτι στο μυαλό για τον Μαρκήσιο! Αλλά μου πήγε για σένα! Περιμενε!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Βασιλείου Μάριος

[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

xaxaxa...καλό!!!! Αλλά μου φαίνεται ότι έπρεπε να βρεις κάτι σε θηλυκό...στρουμφίτα ας πούμε...χαχαχα:tease:
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

Μόλις έμαθα ότι ο Μαρκήσιος παίζει βιολί! οπότε...

Μαρκήσιος de Karampa
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Βασιλείου Μάριος

Quote from: Xeniaστρουμφίτα ας πούμε...χαχαχα:tease:
Διορθώθηκε!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

χααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!! Τι να σας πω βρε... Μου στρουμφοφτιάξατε τη διάθεση!!!flow:
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

Κάτσε να μπεί και η υπόλοιπη στρουμφοπαρέα και μετά....

Να μπεί και ο Μπαμπαστρούμφ!


:mua:
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

staboz

Το δικό μου και του Αρχάγγελου είναι τα πιο επιτυχημένα. Μπράβο, Μάριε.
Τελικά κάτι έγινε. Με τη γκρίνια και τις φωνές μαζεύτηκαν μερικοί. Σήμερα πέρασε και η Γεωργία, βλέπω, αλλά δεν άφησε κανένα μήνυμα. Φαίνεται και αυτή \"πιστεύει στο σιωπηλό Θεό\".
                                     Στ.
Ρωμ. ε΄6-10

Βασιλείου Μάριος

Quote from: stabozΣήμερα πέρασε και η Γεωργία, βλέπω, αλλά δεν άφησε κανένα μήνυμα. Φαίνεται και αυτή \"πιστεύει στο σιωπηλό Θεό\".
                                     Στ.
Κ Σταύρο η Γεωργία δεν νομίζω να καταφέρει να συζητήσει σε αυτό το φόρουμ! Είναι μικρή σε ηλικία και συνήθως τα παιδιά της ηλικίας αυτής (και της δικης μου) το ίντερνετ το χρησιμοποιούν για να κατεβάζουν τραγούδια, εικόνες κτλ! Δεν συζητούν σε τέτοια φόρουμ δυστυχώς!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

arhaggelos


staboz

Quote from: MaRioSη Γεωργία δεν νομίζω να καταφέρει να συζητήσει σε αυτό το φόρουμ! Είναι μικρή σε ηλικία και συνήθως τα παιδιά της ηλικίας αυτής (και της δικης μου) το ίντερνετ το χρησιμοποιούν για να κατεβάζουν τραγούδια, εικόνες κτλ! Δεν συζητούν σε τέτοια φόρουμ δυστυχώς!
Τώρα, μάλιστα. Τόση στρουμφοκουβέντα εδώ πέρα παραείναι σοβαρή και δύσκολη για τη Γεωργία και...!
Ρωμ. ε΄6-10

Ξένια

Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

staboz

Και τα παιδιά της ηλικίας αυτής που γράφει ο Μάριος...
Ρωμ. ε΄6-10

βίκυ

καλά Μάριε, φοβερό! Μπράβο!!! :clap:
 όσο αφορά τη Γεωργία, αν οπως αφήνεις να εννοηθεί , δεν σκοπεύει να ασχοληθεί με το φόρουμ-γιατί να μην μπορεί δεν το δέχομαι-τότε γιατί έκανε εγγραφή? Λέω εγώ τώρα....

Βασιλείου Μάριος

Έκανε απλά εγγραφή γιατί είναι φίλη μου και μάλλον από κάπου είδε τη σελίδα!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]