Ψηφίστε είτε την απόσυρση είτε την παραμονή του emoticon :punk:

Started by ρωμηός, 14 November, 2007, 11:42:22 AM

Previous topic - Next topic

ρωμηός

Ψηφίστε είτε την απόσυρση είτε την παραμονή του emoticon :punk:

Βασιλείου Μάριος

[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

ρωμηός

Ελα ρε σύντεκνε... κατσε να σοι κεράσω ένα τριφυλλάτσι!!!

Βασιλείου Μάριος

Δεν χρειάζεται να στρίψεις! Κυκλοφορούν και έτοιμα στο περίπτερο της γειτονιάς σας!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

staboz

Εγώ με βάση τα όσα έγραψα ψηφίζω να το πάρει ο διάολος το διαολεμένο εικονίδιο.
                                    Στ.
Ρωμ. ε΄6-10

Βασιλείου Μάριος

[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

ρωμηός

Ο αγώνας υπερ των ανυπεράσπιστων εικονιδίων συνεχίζεται!!! Μάριε ξεκήσωσε το λαό!!!!

ΥΓ. Μάριε, λέω να ζητάμε πιστοποιητικά νομιμοφημοοσύνης από όσους σύντεκνους θέλουν να επωφελούνται των ιντερνετικών μας δεξιοτήτων και των ανιστοίχων download. Κάθε φορά που θα προσπαθεί κάποιος να κατεβάσει κάτι από τη σελίδα μας να του προβάλλεται η΄ψηφοφορία με την επιλογή να παραμείνει το emoticon, ως τη μοναδική επιλογή!!!! Τι λες??? Δημοκρατικότατο δεν είναι;

Βασιλείου Μάριος

[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

ρωμηός

Καλά ε, αυτό το Συν-ευωχία προβλημάτων πολύ ευφυής σύλληψη!!!! χι χι!!! Πρέπει να βρούμε και μέρα στο εορτολόγιο για το τις οσιομαρτυρικές φυσιογνωμίες μας...

τη 23η του αυτού μηνός μνήμη του οσιομάρτυρος Μαρίου ή άλλως πως Στρούμφοτεκνικαλ, του μαρτηρήσαντος εν συνευωχία δια ξίφους προβλημάτων...

Βασιλείου Μάριος

[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

ρωμηός


Ξένια

μάλλον Μάριε μονος σου παλεύεις...εγώ δεν ψηφίζω καν..
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

ρωμηός

ε, βέβαια....αναλογίστηκες καλώς το μάταιον του εγχειρήματος και είπες να απόσχεις διακριτικά...!!!! :mua:

Βασιλείου Μάριος

Έτσι είναι βρε Παύλο! Όταν χάνουμε, δεν έχουμε το θάρρος!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Βασιλείου Μάριος

Αν το καλοσκεφτείς βρε Ξένια, μέχρι και τον ίδιο σου τον αγώνα γκαντέμιασες και χάνεις! :tease: :mua:
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

μόνος σου παλεύεις αρα ποιον κερδίζεις δεν κατάλαβα...
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

Λές να παλεύω μόνος μου και να είναι 37% να φύγει και 62% Να μείνει?
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

μπραβο Μάριε...πας και για πρωθυπουργός σε λίγο με τέτοια διαφορά...
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

ειρήνη

εγω θεωρω οτι δεν πρεπει καν να ψηφισουμε,αλλα πρεπει καποια ατομα να καταλαβουν απο μονα τους τι σημαινει το συγκεκριμενο emoticon.επισης θα ηθελα να μου εξηγησουν ποιο σκοπο εχει εκει που εχει τοποθετηθει?για να μπαινει ο κοσμος και να καταλαβαινει κατευθειαν τι ειδους forum ειναι το συγκεκριμενο?
Πάντα υπάρχει παρελθόν για έναν άγιο και μέλλον για έναν αμαρτωλό...!

Ξένια

άστους Ειρήνη μου..εμείς θα δώσουμε τις απαντήσεις μας με το δικό μας τρόπο..χα...
Μάριε..για πες αλεύρι!!!!το 50-50 σε γυρεύει..χαχαχαχα...όχι παίζουμε!!!
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

Quote from: eiriniγια να μπαινει ο κοσμος και να καταλαβαινει κατευθειαν τι ειδους forum ειναι το συγκεκριμενο?
Υπονοείς κάτι? ΚΑΜΙΑ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΟΛΟ. Ηρεμία! Είπαμε να τη βγάλουμε αλλά μην επαναλαμβάνουμε τα ίδια! Μπορεί να εκφράζουν κάποιες λέξεις ή κινήσεις κτλ, αλλά ποτέ οργανώσεις, κόμματα, θρησκείες κτλ!


Υγ. Ξένια, αν βγεί το smile, θα βρω να βάλω άλλο για να ασολείσαι! Μη μου στεναχωριέσαι, δεν θα σε αφήσω ετσι εγώ! :mua:
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

βίκυ

\"για να μπαινει ο κοσμος και να καταλαβαινει κατευθειαν τι ειδους forum ειναι το συγκεκριμενο\" Ayto oyte egw to katalaba ......

Βασιλείου Μάριος

[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]