Μπαχαλοεκτόνωση...!

Started by quality, 20 September, 2007, 10:29:55 PM

Previous topic - Next topic

Βασιλείου Μάριος



Όλα τα κάνουμε για το φόρουμ και όλο προβλήματα και φάπες ακούμε! Σήμερα με τον Παύλο, ξεπατωθήκαμε να λύσουμε το Serverιακό πρόβλημα (με τη συνδεση δικτύου). Είδατε τι διαχειρστές εχετε? Όλο τους κατηγορείτε οτι δεν ενδιαφέρονται!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

arhaggelos

Φωτιά και στρουμφοκεραυνός θα πέσει να μας κάψει αν σας κατηγορήσουμε!!!

staboz

Ρωμ. ε΄6-10

arhaggelos

τυχαία τη βρήκα στο ίντερνετ και ταίριαζε γάντι με τον στρουμφοτεχνικό μας

quality

τα παιδιά δουλεύουν!
ΗΣΥΧΙΑ!
[b]Τη ζωή μου μηδενίζω,πάει να πει πως ξαναρχίζω...[/b]

staboz

Quote from: arhaggelosτυχαία τη βρήκα στο ίντερνετ και ταίριαζε γάντι με τον στρουμφοτεχνικό μας
Τώρα τα πρόκοψες!
Το This image is fantastic το έγραψα για τη φωτογραφία του Παύλου με το Μάριο κι όχι για τον χαζοκεραυνό που έβαλες εκεί.
Αλλά έτσι που είσαι ξενύχτης πού να το καταλάβεις!
                     Στ.
Ρωμ. ε΄6-10

staboz

Quote from: qualityτα παιδιά δουλεύουν!
ΗΣΥΧΙΑ!
Αυτό μάλιστα!
Γιατί τους έχουμε τρελλάνει. Ιδίως τον Μάριο. Που πληρώνει συνέχεια τήν άγνοια και ασχετοσύνη μας και μερικές φορές και τη συσσωρευμένη βλακεία μας.
                             Στ.
Ρωμ. ε΄6-10

Βασιλείου Μάριος

Η ζωή μας πλέον έχει καταντήσει μονότονη. Δεν έχουμε τίποτα άλλο να κάνουμε παρά μόνο να λύνουμε τα Stabozικά προβλήματα! Εμείς οι συμποσιάρχες πλέον ζούμε με την κατάρα και το πνεύμα του Staboz. Όπου και αν είμαστε πάντα θα έχουμε να αντιμετωπίζουμε ένα πρόβλημα. Και το βασανιστήριο αυτό δεν έχει τέλος. Παντού θα πρέπει να έχουμε ενα η/υ για να μπορούμε να ελέγχουμε τα εκατοντάδες προβλήματα που καθημερινά βρίσκει ο staboz! Μέχρι και στο σχολείο ο διευθυντής μου, με υποχρέωσε να είμαι με ένα laptop και να ελέγχω συνεχώς τον Staboz.


Staboz εδώ, Staboz εκεί, Staboz ΠΑΝΤΟΥ...

DELETED
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

arhaggelos

:bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow: :bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow:

staboz

Βρέ, εγώ σε υποστήριξα και σε επήνεσα και εσύ με ξευτελίζεις έτσι; (Προς Μάριο, εννοείται. Για να μην νομίσει ο άλλος ότι αναφέρομαι πάλι σ\' αυτόν).
Ρωμ. ε΄6-10

Βασιλείου Μάριος

Δεν σας ξεφτιλίζω! Απλά ενημερώνω και τα υπόλοιπα μέλη να γνωρίζουν τι τραβάμε εμείς! :mua:
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

arhaggelos

Quote from: staboz(Προς Μάριο, εννοείται. Για να μην νομίσει ο άλλος ότι αναφέρομαι πάλι σ\' αυτόν).
Ναι, μη το πάρω και πάνω μου :)

βίκυ

\"Μέχρι και στο σχολείο ο διευθυντής μου, με υποχρέωσε να είμαι με ένα laptop και να ελέγχω συνεχώς τον Staboz\"
 Ε, ΘΑ ΔΕΧΕΤΑΙ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΙΕΣΕΙΣ...   :chair:

ΠΑΝΤΩΣ Κ ΕΜΕΝΑ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΗ  ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ+ΤΟΥ ΜΑΡΙΟΥ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!  :clap:

arhaggelos

ποιος την έβγαλε όμως δε το είπαν...ο καλλιτέχνης, όπως πάντα έτσι και τώρα, μένει στην αφάνεια

βίκυ

ARΗAGGELE, μπορεις εσύ να μας διαφωτίσεις περί του φωτογράφου? Να αποδώσουμε τα εύσημα εκεί που πρέπει....

arhaggelos

Μα ποιός άλλος....

(Καλά είμαι μεγάλη ψωνάρα)

ρωμηός

Quote from: arhaggelosΜα ποιός άλλος.... http://www.punbb-hosting.com/forums/romios/img/avatars/romios$12.jpg
Καλά τι κλαίγεσαι μετά για αφάνεια? Αφού εσύ δεν θέλεις να δημοσιευτεί η φώτο σου!!! (φαντασθείτε πόσο ...γερος αισθάνεται και δεν θέλει να φανεί!!!)

βίκυ

Ρωμιέ γράφεις: \"φαντασθείτε πόσο ...γερος αισθάνεται και δεν θέλει να φανεί!!!\"

Γέρος, άρα φοβάται να φανεί η πραγματική του ηλικία    ή
Γερός , οπότε δεν θέλει να μας κομπλάρει???

arhaggelos

Quote from: stabozόχι για τον χαζοκεραυνό που έβαλες εκεί.
Μπορεί να είμαι λίγο αργόστροφος...


Quote from: stabozτο έγραψα για τη φωτογραφία του Παύλου με το Μάριο
αλλά όπως και νά\'χει...thanks for the \"This image is fantastic\"


Quote from: stabozΑλλά έτσι που είσαι ξενύχτης πού να το καταλάβεις!Στ.
Δεν είναι απ\'τη νύστα, αλλά από....

arhaggelos

ΕΛΕΟΣ...πάλι έπεσε το ρέυμα.
Quote from: romios
Quote from: arhaggelosΜα ποιός άλλος.... http://www.punbb-hosting.com/forums/romios/img/avatars/romios$12.jpg
Καλά τι κλαίγεσαι μετά για αφάνεια? Αφού εσύ δεν θέλεις να δημοσιευτεί η φώτο σου!!! (φαντασθείτε πόσο ...γερος αισθάνεται και δεν θέλει να φανεί!!!)
δε κλαίγομαι καθόλου, αλλά είστε πολύ ψωνάρες και δε το αντέχω :rant:
Αν βάλεις μια παραπομπή σ\'ένα βιβλίο βάζεις και τη φωτογραφία;;; Παππούλη... :kissing2:

ρωμηός

Quote from: arhaggelosΕΛΕΟΣ...πάλι έπεσε το ρέυμα.
Sorry, παιδιά, εγώ φταίω!!! Θυμήθηκα τον :sfiri: (Παραλείπω το όνομα, μη πέσει πάλι κανας κεραυνός!!! Όλοι καταλάβατε για ποιον λέμε!!!)

ρωμηός

Quote from: βίκυΡωμιέ γράφεις: \"φαντασθείτε πόσο ...γερος αισθάνεται και δεν θέλει να φανεί!!!\"

Γέρος, άρα φοβάται να φανεί η πραγματική του ηλικία    ή
Γερός , οπότε δεν θέλει να μας κομπλάρει???
Προφανώς δεν μπαίνει εκεί ο τόνος, ούτε στη λήγουσα, ούτε στην παραλήγουσα!!! Αλλά για να μην πέσει κι άλλος :sfiri: κεραυνός, το παρέλειψα με τελίτσες!!! Πάντως με τον αρχάγγελο συννεοούμαστε!!! Έχω μάθει πλέον την.... παλαιολιθική του γλώσσα!

arhaggelos

Quote from: romiosΈχω μάθει πλέον την.... παλαιολιθική του γλώσσα!
:mua: :mua: :mua: :mua::mua:
Πότε θα πέμε για καφέ;;;


arhaggelos

Πάντως δε νομίζω να πέσει άλλος κεραυνός, απ\'οτι βλέπω απ\'το παράθυρο...έβαλε ένα Μαΐστρο και έχει μια πεντακάθαρη ατμόσφαιρα...πανέμορφη!!!

Βασιλείου Μάριος

Quote from: arhaggelosΠάντως δε νομίζω να πέσει άλλος κεραυνός
Σκέψου τον :sfiri: και όλο και κανας κεραυνός θα πέσει! Και αν δεν πέσει κεραυνός, σίγουρα θα καεί καιμιά ασφάλεια και θα πέσει πάλι το ρεύμα! :mua:
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]