Λωρίδα επιλογών

Started by staboz, 20 September, 2007, 06:26:00 PM

Previous topic - Next topic

staboz

ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ, ΑΝ ΤΙΣ ΚΡΙΝΕΤΕ ΣΩΣΤΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ

Στη λωρίδα επιλογών η πρώτη επιλογή: Επιστροφή στη Ιστοσελίδα, νομίζω πρέπει να γίνει: Μετάβαση στην Ιστοσελίδα, διότι οι περισσότεροι, υποθέτω, μπαίνουμε κατ\' ευθείαν στο Φόρουμ, χωρίς να επισκεφθούμε την Ιστοσελίδα.

Επίσης να μην είναι πρώτη στη σειρά επιλογή. Πρώτη να είναι η ένδειξη Index, η οποία όμως να μετονομαστεί ως Κατάλογος θεμάτων ή κάτι τέτοιο.

Επίσης να εξελληνιστούν και οι άλλες ενδείξεις και βέβαια όχι μόνο της λωρίδας εργασιών, αλλά παντού.

Τέλος καλό θα ήταν η κάθε επιλογή να ξεχωρίζει ως κουμπί και όχι απλώς με το όνομά της.
                      Στ.
Ρωμ. ε΄6-10

Μαρκήσιος de Karampa

«Ἒπου Θεῷ, ὃρκῳ μἠ χρῶ, τέχνη χρῶ, ἐπί ρώμῃ μή καυχῶ, βίας μή ἒχου, εὐτυχίαν εὒχου, κακίας ἀπέχου, παιδείας ἀντέχου..»

Βασιλείου Μάριος

Δεν γίνεται να αλλάξει η γραφή από Αγγλικά σε Ελληνικά! Μόνο από Ελληνικά σε Αγγλικά! Κουμπιά δεν γίνεται να μπούν! Τώρα για τη σειρά και το τι θα γράφουν, συνενοηθείτε με το Ρωμηό και τα αλλάζω εγώ!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

ρωμηός

Για τον εξελληνισμό, το είχα πεί από την πρώτη στιγμή που κατασκευάσαμε το φόρουμ στο Μάριο, αλλά δυστυχώς δεν γίνεται.

Το επιστροφή, ας γίνει μετάβαση. Δεν έχω πρόβλημα. Επίσης και η σειρά αν θέλετε να αλλάξει.

Βασιλείου Μάριος

Θα το φτιάξω εγώ! Για τη σειρά, τι θέλετε?
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

ρωμηός

Να προηγηθεί δηλαδή το Index, όπως ζήτησε ο κ. Σταμπόζ!!!

Βασιλείου Μάριος

[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]