Μια μέρα στη δουλειά!

Started by Ξένια, 25 February, 2010, 03:17:58 PM

Previous topic - Next topic

Ξένια

Σήμερα στον παιδιkό σταθμό δεν είχαν έρθει πολλά παιδάkια kαι έτσι βρήkα την ευkαιρία να βγάλω με την άνεσή μου kάμποσες φωτογραφίες..
Μου ήρθε λοιπόν η ιδέα να σας παρουσιάσω ενδειkτιkά πως περνάμε εμείς τα παιδιά στον παιδιkό :)
Απολαύστε μας!



Εμείς στον παιδιkό...  kάνουμε εργασίες!


...είμαστε αρkετά μελετηρά παιδιά!


...ενώνουμε τα kομμάτια της ζωής μας!


... βάζουμε στόχους.... kαι τους πετυχαίνουμε!


...χτίζουμε το μέλλον μας!


...αποkτούμε επαγγελματιkό προσανατολισμό!



...εμείς στον παιδιkό.... το απολαμβάνουμε... με τους ανάλογους DJ φυσιkά! ;)
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Ξένια

Εννοείται πως είναι ευπρόσδεκτες και δικές σας καταχωρήσεις φωτογραφιών από τον χώρο της δουλειάς!
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

Πολύ ωραίες οι φωτογραφίες Ξένια!

Quote from: XeniaΕννοείται πως είναι ευπρόσδεκτες και δικές σας καταχωρήσεις φωτογραφιών από τον χώρο της δουλειάς!
Μια φψτογραφία από το εργαστήριο που είμαι τώρα, θα ήταν ότι πρέπει!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ιωάννα

Μιὰ εὐχάριστη ἔκπληξη!!!! :flowers:

βίκυ

ΤΥΧΕΡΗ... :D
ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΧΑΜΟΓΕΛΟ , ΞΕΝΙΑ ΜΟΥ!

Iaspis

Ευχαριστούμε γιά τίς ωραίες φωτογραφίες Ξένια! Ωραίο επάγγελμα διάλεξες. Τά παιδιά είναι οι πιό τίμιοι άνθρωποι. Χαλάλι καί οι δυσκολίες πού μπορεί νά αντιμετωπίζεις μέ τόσα παιδάκια μαζεμένα. Έτσι;
Τοῦ δὲ πλήθους τῶν πιστευσάντων ἦν ἡ καρδία καὶ ἡ ψυχὴ μία, καὶ οὐδὲ εἷς τι τῶν ὑπαρχόντων αὐτῷ ἔλεγεν ἴδιον εἶναι, ἀλλ᾿ ἦν αὐτοῖς ἅπαντα κοινά. (Πραξ. δ\', 32-33)

Ξένια

Έτσι ακριβώς! Αλλά τα παιδιά που είδες δεν είναι πολλά, είναι σχεδόν τα μισα από αυτά που έχω στο τμήμα μου και σχεδόν το 1/4 από αυτά που απασχολώ στη διάρκεια της ημέρας εφόσον η  συνάδελφός μου έγινε διευθύντρια και εκτελεί και χρέη γραφείου!
Υπολόγισε καμιά 30αριά μικρούλια άνευ βοηθού ημερισίως... Αλλά προχτές ήταν πραγματικά ξεκούραστα!
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

quality

Άχου τι ωραίες φωτογραφίες!Ευχαριστούμε πολύ Ξένια!!!
[b]Τη ζωή μου μηδενίζω,πάει να πει πως ξαναρχίζω...[/b]

Ξένια

Από το βάψιμο των αυγών!
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Ξένια

Πρώτη μέρα μετά τις διαkοπές...!
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)