Χάθηκαν δημοσιεύσεις!

Started by Ξένια, 18 August, 2009, 07:20:24 PM

Previous topic - Next topic

Ξένια

ΝΕΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:

ΧΑΘΗΚΕ Η ΑΡΚΟΥΔΑ ΜΑΣ!!!
Δε φτάνει πόυ έφαγε τις δημοσιεύσεις, εξαφανίσθηκε κιόλας!
Ο ευρών αμειφθήσεται!
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

Σίγουρα αυτό το θέμα χρειάζεται; :unsure:
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

Όχι για πλάκα το έβαλα!! Αν είναι σβήστο μωρέ εντάξει!
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

staboz

Quote from: XeniaΝΕΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:
ΧΑΘΗΚΕ Η ΑΡΚΟΥΔΑ ΜΑΣ!!!
Δε φτάνει πόυ έφαγε τις δημοσιεύσεις, εξαφανίσθηκε κιόλας!
Ο ευρών αμοιφθήσεται!
Quote from: XeniaΟ ευρών αμοιφθήσεται!


1. Θέλω να ξέρω ποιά θα είναι η αμοιβή μου!
2. Το αμειφθήσεται γράφεται με \"ει\"... Ενώ το αμοιβή με \"οι\"! Όπως και το \"πιάστε με\" της αρκούδας γράφεται με \"ι\" και όχι με \"οι\"!!!
3. Περισσότερα για την αρκούδα εδώ:
http://www.distrato.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=144
http://www.distrato.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=154
Ρωμ. ε΄6-10

Iaspis

Όριστε, όλοι ευχαριστημένοι, καί προπαντώς η αρκούδα πού έφαγε τά εύπεπτα, καί άφησε τά άλλα πού δέν τρώγονται εδώ σέ εμάς... Τί νομίσατε, πώς επειδή είναι αρκούδα τρώει ότι νάναι; Όχι, ξέρει νά διαλέγει τήν τροφή της μοναδικά, καί μέ πολλή περίσκεψη!
Αφήστε πού περνάει καί απαρατήρητη καί μόνο τά μικρά παιδάκια από τό Δίστρατο γνωρίζουν τά βήματά της καί τά περάσματά της, εκεί όπου τής βάζουν μέλι καρύδια, φρούτα, καί ότι άλλο τής αρέσει, κι αφού φάει φεύγει, καί μάς αφήνει νά νομίζουμε....πώς γνωρίζουμε τά πάντα γιά τίς αρκούδες.... καί κυρίως τό πώς νά προφυλασσώμεθα από τήν δήθεν αγριάδα της, καί από τίς επιθέσεις της...

Νά δείτε τό video γιά τού λόγου τό αληθές!


Τοῦ δὲ πλήθους τῶν πιστευσάντων ἦν ἡ καρδία καὶ ἡ ψυχὴ μία, καὶ οὐδὲ εἷς τι τῶν ὑπαρχόντων αὐτῷ ἔλεγεν ἴδιον εἶναι, ἀλλ᾿ ἦν αὐτοῖς ἅπαντα κοινά. (Πραξ. δ\', 32-33)

Ξένια

Aaaaaaa! Εσείς είχατε κλέψει την αρκούδα μάλλον για να τη βρείτε τόσο γρήγορα!
Και μόλις ακούσατε για αμοιβή πέσατε στην παγίδα μου!

Aλλά επειδή πρέπει να κρατήσω το λόγο μου,
ορίστε η αμοιβή σας:

Είναι το μέλι της αρκούδας, που δεν πρόλαβε να το φάει, γιατί βαρυστομάχιασε από τις δημοσιεύσεις μας!!!!
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)