News:

Η Συνευωχία ξανά στο Διαδίκτυο

Main Menu

Ισπανικό... αλλά ωραίο...

Started by Ξένια, 03 December, 2008, 11:21:24 AM

Previous topic - Next topic

Ξένια

Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

mistral

...αλλά ωραίο!...
Ευχαριστούμε Xenia!
[b]«Θεέ μου, δώσε μου αγνότητα και εγκράτεια, αλλά όχι ακόμα.» [/b]  [i]Άγιος Αυγουστίνος[/i]
[i]Τα προσωπικά μηνύματα διαγράφονται [b]χωρίς να διαβαστούν.[/b]
Διαβάζω [b]μόνον[/b] παραθέσεις που επιλέγω και αγνοώ τις υπόλοιπες.[/i]

Κωνσταντίνος

Το τραγουδάκι πάντως είναι ωραίο!   (και όχι εκνευρισμένο)
Η γυναίκα στην αρχή έχει γλύκα
και στο τέλος πάντα πίκρα.

Ξένια

Γιατί θα \'πρεπε ναναι εκνευρισμένο δηλαδή?? :)
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Κωνσταντίνος

Τογραψα σε συνεχεια του άλλου θέματος και για αστείο το έγραψα και δώ.
Η γυναίκα στην αρχή έχει γλύκα
και στο τέλος πάντα πίκρα.

Ξένια

Το κατάλαβα :) Μήπως σου έχει πει ο Ρωμηός ή ο Μάριος ή ο Μαρκήσιος να με πειράζεις?? :happy2: :)
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

ρωμηός

Quote from: ConstantinosΤογραψα σε συνεχεια του άλλου θέματος και για αστείο το έγραψα και δώ.
Ρωμεηκότατον, ρωμηοπρεπέστατον!!! Οξεία μπαχαλοείδοσις, δια την καθ\' ημάς Ανατολή!

Κωνσταντίνος

Quote from: XeniaΤο κατάλαβα :) Μήπως σου έχει πει ο Ρωμηός ή ο Μάριος ή ο Μαρκήσιος να με πειράζεις?? :happy2: :)
Όχι δεν μου ειπε κανένας τίποτε. Αυθόρμητο ήταν.

Άσχετο: αν και οι φατσούλες δίνουν καλύτερα την προδιάθεση προς τον συνομιλητή εγώ τις απεχθάνομαι και δεν τις χρησιμοποιώ ποτέ. Δεν με ενοχλεί όταν κάποιος συνομιλητής τις χρησιμοποιεί.
Η γυναίκα στην αρχή έχει γλύκα
και στο τέλος πάντα πίκρα.

Ξένια

Μάλιστα! Ε πιστεύω κάποια στιγμή να περάσεις από το στίγμα μελών να μας μιλήσεις πιο αναλυτικά για σένα να σε γνωρίσουμε καλύτερα, γιατί μέχρι
στιγμής τα μαθαίνουμε λίγα λίγα!
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

ρωμηός

Quote from: XeniaΜάλιστα! Ε πιστεύω κάποια στιγμή να περάσεις από το στίγμα μελών να μας μιλήσεις πιο αναλυτικά για σένα να σε γνωρίσουμε καλύτερα, γιατί μέχρι
στιγμής τα μαθαίνουμε λίγα λίγα!
Κι ύστερα λες για μένα ότι φαγώθηκα!!!! Αλλά έτσι είναι όταν σκάβεις τον λάκο του αλλουνού, πέφτεις η ίδια μέσα!!!!

Ξένια

Τό ξερα ότι θα το πεις! Αλλά να ξέρεις για σένα δουλεύω!  Για να μη μείνεις με το παράπονο :)
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)