Συνδιασμοί χρωμάτων

Started by staboz, 19 July, 2008, 12:24:09 AM

Previous topic - Next topic

staboz

Τοποθετώ εδώ ενδεικτικά και κάπως πρόχειρα μερκούς σωστούς συνδυασμούς χρωμάτων:









Ρωμ. ε΄6-10

arhaggelos

Νομίζω πως η πρώτη είναι τέλεια....πιο ψυχρή η χροιά (πιο καλοκαιρινή) και πιο τεριαστό το κοντράστ...δένει όμορφα και με τους αστερίες

Quote from: staboz

staboz

Πάντως, Μάριε, η εμφάνιση του Φόρουμ εξακολουθεί να είναι προβληματική. Άλλοτε εμφανίζει τα χρώματα, άλλοτε όχι. Το πρόβλημα παρουσιάστηκε από τότε που έκανες την αλλαγή. Και το παρουσιάζει είτε μπαίνω με Mozila είτε με Opera είτε με IE. Ενώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με καμμιά άλλη ιστοσελίδα. Κάτι δεν πάει καλά. Άσε που, αν μπει κανείς χωρίς σύνδεση, βλέπει κάτι διαφημίσεις... αίσχος!
Ρωμ. ε΄6-10

Βασιλείου Μάριος

Quote from: stabozΤο πρόβλημα παρουσιάστηκε από τότε που έκανες την αλλαγή. Και το παρουσιάζει είτε μπαίνω με Mozila είτε με Opera είτε με IE. Ενώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με καμμιά άλλη ιστοσελίδα. Κάτι δεν πάει καλά.
Δεν γίνεται να είναι πρόβλημα του forum και να το έχετε μόνο εσείς! Αυτά που μου λέτε οτι δεν εμφανίζονται, τα έχω ανεβασμένα σε server που τον πληρώνω και είμαι σίγουρος οτι δουλεύει σωστά


Quote from: stabozΆσε που, αν μπει κανείς χωρίς σύνδεση, βλέπει κάτι διαφημίσεις... αίσχος!
Αυτές δεν βγαίνουν 100% γιατί από εκεί έχει κέρδος η Punbb. Μπορώ να τις μειώσω μόνο όταν είναι συνδεδεμένος κάποιος και το έχω κάνει ήδη!
Βασικά εγώ όταν συνδέομαι, δεν βλέπω καμία απολύτως διαφήμιση!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

staboz

Απορώ γιατί επιμένεις... Το πρόβλημα δημιουργήθηκε αμέσως μετά τις αλλαγές που έκανες. Αν υπήρχε πρόβλημα στον υπολογιστή μου, θα το είχα και πριν και θα παρουσιαζόταν και σε άλλες Ιστοσελίδες. Δεν είχα κανένα πρόβλημα πριν και δεν έχω κανένα πρόβλημα με καμμία άλλη Ιστοσελίδα απολύτως!
Μόνο εδώ και μόνο μετά τις αλλαγές!
Και όχι πάντα! Μερικές φορές τα δείχνει σωστά.
Είναι ολοφάνερο ότι κάτι δεν έχει γίνει σωστά...
Αν μπορείς, φρόντισέ το!
Η εικόνα που έχω αυτή τη στιγμή είναι τούτη:




Γίνεται έτσι δουλειά;
Ρωμ. ε΄6-10

giannis

Kαι σε εμένα παρουσιάζει μια ανάλογη εικόνα. Δεν εμφανίζει τα emoticons.

staboz

Έκανες καλά, Γιάννη, που το έγραψες. Είναι φανερό ότι δεν είναι μόνο δικό μου πρόβλημα. Προφανώς θα το έχουν και άλλοι...
Ρωμ. ε΄6-10

Βασιλείου Μάριος

Quote from: giannisKαι σε εμένα παρουσιάζει μια ανάλογη εικόνα. Δεν εμφανίζει τα emoticons.
ΤΑ EMOTION ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ. ΘΑ ΤΑ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ EMOTION ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΝΟΝΚΑ;

Κ. ΣΤΑΥΡΟ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ. ΑΝ ΗΤΑΝ ΘΑ ΕΚΑΝΑΝ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ.
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Βασιλείου Μάριος

Έχω την υποψία οτι δεν έχετε επιλέξει τη βασική μορφοποίηση στο προφίλ σας. Σας το διόρθωσα και ελπίζω να σας το δείχνει σωστά τώρα!
Αν έφτεγε αυτό, θα σας το έδειχνε κανονικά όταν δεν ήσασταν συνδεδεμένος και προβληματικό όταν συνεδεόσασταν!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Βασιλείου Μάριος

Κ. ΣΤΑΥΡΟ, ΑΣΧΕΤΟ:

Αυτές οι φωτογραφίες είναι από toshiba laptop?


[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

staboz

Ωραία, Μάριε!
Δεν ξέρω τί έφταιγε, αλλά τώρα δουλεύει σωστά.
Ελπίζω να μην χαλάσει και πάλι.
Ναί! Είναι Toshiba A200 19L
Ρωμ. ε΄6-10

Βασιλείου Μάριος

Απλά δεν είχατε επιλεγμένη στο προφίλ σας τη βασική μορφοποίηση!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]