Μπλουζάκια (τελικά κουπάκια) \"Συν - Ευωχία Ιδεών\"

Started by Βασιλείου Μάριος, 16 November, 2007, 07:48:27 PM

Previous topic - Next topic

Βασιλείου Μάριος

Με μια συζήτηση με τον Παύλο, είπαμε να σας τυπώσουμε μερικά μπλουζάκια με την ονομασία του φόρουμ και να σας τα μοιράσουμε! Εμένα προσωπικά μου φαίνεται ωραία ιδέα και από ότι κατάλαβα συμφωνεί και ο Παύλος! Πείτε μας και εσείς τη γνώμη σας, όπως επίσης να συζητήσουμε και το τι θα γράψουμε πάνω στα μπλουζάκια!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

quality

Εγώ θέλω μλουζάκι με το πρόσωπο του Παύλου και το δικό σου!:mua:
[b]Τη ζωή μου μηδενίζω,πάει να πει πως ξαναρχίζω...[/b]

Βασιλείου Μάριος

Μόνο εσύ ενδιαφέρθηκες βρε quality?
Πήγα χτές το βράδυ να ρωτήσω στο \"ΔΩΡΟΤΥΠΟ\" (http://www.dorotipo.gr/) αλλά δεν πολυάρεσε η τιμή! Οπότε, θα ψάξω για κάτι καλύτερο και το συζητάμε!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

βίκυ

Και μενα με αρέσει αυτή η ιδέα! Το πρόβλημα μόνο είναι πώς θα μας τα μοιράσετε...:P

Βασιλείου Μάριος

Κάτσε να ακούσετε και τις τιμές και θα καταχαρείτε! Πήγα σε άλλο ένα μαγαζί σήμερα και βρήκα μια σχετικά καλύτερη τιμή!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

ρωμηός

Ας αφήσουμε προς το παρόν το ζήτημα της \"τιμής\" κι ας έλθουμε επί της ουσίας. Και γω την βρίσκω υπέροχη την ιδέα να αποκτήσουμε και μπλουζάκια...

Θα πρότεινα να μας σχεδίαζε ο Μάριος ένα υπόδειγμα για μπροστά και πίσω...και στη συνέχεια να δούμε \"επί χάρτου\" και να κάνουμε παρατηρήσεις και προτάσεις...τι λέτε?

βίκυ

Ποιός είπε για τιμή??  Συγγνώμη, εμείς θα τα πληρώσουμε? Δεν θα είναι \"ευγενική χορηγία\" του Συμποσιάρχη και του Στρουμφοτέκνικαλ??

Βασιλείου Μάριος

Μπλουζακια αρχικά θα πρότεινα να είναι μόνο πίσω γραμμένα γιατί αν είναι μπρος πίσω, πάει πολύ!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

ρωμηός

Quote from: βίκυΠοιός είπε για τιμή??  Συγγνώμη, εμείς θα τα πληρώσουμε? Δεν θα είναι \"ευγενική χορηγία\" του Συμποσιάρχη και του Στρουμφοτέκνικαλ??
Μάλλον θα πρέπει να ελέγξεις τις ρίζες σου!!! Μήπως κρατά η σκούφια σου από Γιάννενα, όπου το \"όπου μπέχο τρέχω\" είναι ιδεολογία του Γιαννιώτη \"φραγκοκίλερ\"?

:mua: :mua: :mua:

Βασιλείου Μάριος

Σε λίγο θα πάω να ρωτήσω και μερικές πληροφορίες ακόμα και μετά θα αρχίσουμε να σκεφτόμαστε ιδέες για το πως θα είναι τα μπλουζάκια!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Μαρκήσιος de Karampa

QuoteΜάλλον θα πρέπει να ελέγξεις τις ρίζες σου!!! Μήπως κρατά η σκούφια σου από Γιάννενα, όπου το \"όπου μπέχο τρέχω\" είναι ιδεολογία του Γιαννιώτη \"φραγκοκίλερ\"?
Ρε romie τί της λες της κοπέλας;
Σιγά μη χρησιμοποιεί τέτοιου επιπέδου εκφράσεις...
Κάλλιστα μπορεί αντ΄αυτού να αναφερθεί το αρχαιοελληνικό ρητό (που κάποιοι \"ιστορικοί-φιλόλογοι\" σκοπίμως αλλοίωσαν) \"παν μπέχον άριστον\".
«Ἒπου Θεῷ, ὃρκῳ μἠ χρῶ, τέχνη χρῶ, ἐπί ρώμῃ μή καυχῶ, βίας μή ἒχου, εὐτυχίαν εὒχου, κακίας ἀπέχου, παιδείας ἀντέχου..»

Βασιλείου Μάριος

Quote from: Μαρκήσιος de Karampa\"παν μπέχον άριστον\".
:bow: :bow: :bow: :bow: :bow:
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Βασιλείου Μάριος

[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

arhaggelos

:clap: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

Υστ: σε μαύρο γίνεται;;; αν ναι θα βάλω και το avatar μου

Βασιλείου Μάριος

[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

arhaggelos

Μα πάντα ήμουν το μαύρο πρόβατο... :lol:

Μπέέέ man

ρωμηός

Μαύρισες με τα χρόνια καϋμένε!!!!!!

Λοιπόν επί της ουσίας και πάλι...

Υπάρχουν 2 τινά:

1ον: Αν η τιμή είναι 7€ ανεξαρτήτως στάμπας - καλουπιού, τότε προτείνω να βγάλει ο καθένας όπως θέλει τη μπλούζα του, αρκεί να μας το πει. Δηλαδή θα υπάρχει ένα στάνταρ πίσω με το \"Συν-ευωχία ιδεών\" και τη διεύθυνση κι από κει και ύστερα αν θέλει κάποιος προσθέτει το user name του ή το avatar του ή και τα δύο μαζί.

2ον: Αν η τιμή αυξάνεται με διαφορετική στάμπα, θα βγάλουμε μία γενική με το \"Συν-ευωχία ιδεών\" και τη διεύθυνση από πίσω όπως στον Μάριο και θα τελειώσουμε...

Τώρα αν είναι μπορούμε για το κάθε μέλος με την ίδια τιμή να τυπώσουμε ξεχωριστές μπλούζες...προτείνω...σας δίνω ιδέες δηλαδή

1ον: Να μείνει το πίσω ως εχει (δηλαδη: το \"Συν-ευωχία ιδεών\" και η διεύθυνση) και από μπροστά να μπεί στη θέση περίπου της καρδιάς το avatar του καθενός και πάνω του σε ελειψοειδή  (αν είναι λάθος, θα με :shoot2: ο σταμπόζ) γραφή το όνομα του user, π.χ. romios!

ή

2ον: Να το κάνουμε μόνο πίσω, όπως ο Μάριος, μόνο που θα προσθέσουμε και avatar!!!

Τι λέτε???

βίκυ

\" Όλα άσπρα θα είναι!\" Βασικά και εγώ σε μαύρο θα το προτιμούσα, αλλά αφού δεν γίνεται....

Ρωμιέ, εγώ συμφωνώ με αυτό \"Να μείνει το πίσω ως εχει (δηλαδη: το \"Συν-ευωχία ιδεών\" και η διεύθυνση) και από μπροστά να μπεί στη θέση περίπου της καρδιάς το avatar του καθενός και πάνω του σε ελειψοειδή γραφή το όνομα του user, π.χ. romios!\"

υ.γ. το όλο σκηνικό μου θυμίζει Πενταήμερη  :bounce:

Βασιλείου Μάριος

Ζωγραφικούλα έχετε όλοι σας στον η/υ, οπότε δείξτε κάποιο πρότυπο!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

arhaggelos


Βασιλείου Μάριος

Το Συν-Ευωχία Ιδεών και η σελίδα από κάτω θα είναι σε όλους το ίδιο!

Ωραία η πρότασή σου!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

arhaggelos

Για τα κορίτσια του φόρουμ προτείνω ένα πιο κομψό t-shirt

περίπου σαν κι αυτό



:mua: Μα ποιός είμαι...ο Ευταξίας; :mua:

arhaggelos


βίκυ

ελα, έλα , μην κλαίς! Είμαστε κ μεις  εδώ!
 Καληνύχτα.....

βίκυ

xmm ένα \"αγγελικό\"πουλάκι είπε ότι τελικά τα μπλουζάκια θα είναι μαύρα!!!  Ισχύει?