Ψηφίστε είτε την απόσυρση είτε την παραμονή του emoticon :punk:

Started by ρωμηός, 14 November, 2007, 11:42:22 AM

Previous topic - Next topic

ρωμηός

Quote from: petrosΜια μέρα δε μπήκα κι εγώ να δω τι γίνεται εξαιτίας εργασίας κι εδώ βλέπω πράγματα κι θάματα!
Είδες τι χάνεις αδελφέ, όταν λείπεις από το τραπέζι μας???

Quote from: petrosΟ Ρωμιός ορθώς έπραξε κι το απέσυρε από πριν γιατί ως προνοητικός ηγέτης[/u]
Εσύ παιδί μου θα πας μπροστά. Έχεις μέλλον στη Συν-ευωχία...

Quote from: petrosδιέβλεψε την ήττα του κι είπε να σώσει την κατάσταση την τελευταία στιγμή δείχνοντας (νομίζει) οτι αυτός ακόμα έχει τον έλεγχο...
Είναι προφανες όμως ποιος κάνει κουμάντο.. ;) (Καλά λες ότι πίσω απο κάθε μεγάλο καλό ή κακό βρίσκεται μια γυναίκα... :p)
Δεν δάγκωνα τη γλώσσα μου καλύτερα??? Κρίμα κι είχες μέλλον!!! Δεν πειράζει, έχεις καιρό να μετανοήσεις για τα ατοπήματά σου. Η επιλογή είναι απλή: θες να ανήκεις στο popolo ή να ανέλθεις τα σκαλοπάτια της ιεραρχίας;;;  

Quote from: petrosΥ.Σ. Με αυτή τη δήλωση θα ρίξω φωτιά στο αδιάβλητο της ψηφοφορίας αλλά η συνείδηση μου με ελέγχει... Αν δείτε τα αποτελέσματα της φηφοφορίας ενώ νικάμε με ένα καθαρό 10%  το forum  όλως τυχαίως αναγράφει τα ποσοστά 45-% 54%... Ελπίζω να μην έχει γίνει σκόπιμα απο τους διαχειριστές του forum  για να κουκουλώσουν το γεγονός ότι έχασαν με 2ψηφιο ποσοστό....
Εν πρώτοις φίλτατε, η ψηφοφορία έληξε εχτές με ισχνή ισοπαλία για σας τους συντηρητικούς και οπισθοδρομικούς και ενώ το μεγάλο πλειοψηφικό ρεύμα, την ίδια στιγμή, σε επίδειξη ισχύος ικανοποίησε τα ταπεινά σας \"δολοφονικά\" ένστικτα, ρίχνοντας το εικονιδιάκι :punk: στον καιάδα των οπισθοδρομικών σας προκαταλήψεων!!!!

Από κει και ύστερα και μετά τη λήξη της ψηφοφορίας, όποια ψήφος κατατίθεται είναι εκ του πονηρού προσπάθεια αλλοίωσης των αποτελεσμάτων και προσπάθεια αμφισβήτησης των αγαθών εξουσιαστικών μας ελατηρίων με τα οποία, οικονομίαν ποιούμενοι, όπως είπα και ανωτέρω, ικανοποιήσαμε τα ταπεινά σας ένστικτα!!!!

Σύνελθε νεαρέ ταραξία και γίνου φιλήσυχος πολίτης - υπήκοος!!!

Ξένια

Quote from: petros(Καλά λες ότι πίσω απο κάθε μεγάλο καλό ή κακό βρίσκεται μια γυναίκα... :p)
Για ποια λέει ρε παιδιά?
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

Καταρχάς είναι λάθος η φράση..Το σωστό είναι: \"Πίσω από κάθε μεγάλο άνδρα βρίσκεται μια μεγάλη γυναίκα..\"
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

Quote from: XeniaΚαταρχάς είναι λάθος η φράση..Το σωστό είναι: \"Πίσω από κάθε μεγάλο άνδρα βρίσκεται μια μεγάλη γυναίκα..\"
Σε ηλικία? Μπορεί! Αλλά θα υπάρχει σίγουρα και μια μικρή! :mua: :mua: :mua: :mua: :mua: :mua:
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

quality

Συγγνώμη,αλλά νομίζω ότι δημιουργήθηκε ένα θέμα από το τίποτα...Ψηφίζω να παραμείνει αν και μου είναι αδιάφορο όλο αυτό...
[b]Τη ζωή μου μηδενίζω,πάει να πει πως ξαναρχίζω...[/b]

Βασιλείου Μάριος

[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

Καλά ακόμα ψηφίζουμε?α...καλά.....Μπορεί να είμαστε ισοπαλία, αλλά όπως βλέπεις έγινε αυτό που ήθελα εγώ τελικά:happy2:
Υ.Γ Πω...τι ψώνιο που είμαι...:mua:
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

xaxa..ναι αυτη τη δουλειά θα κάνουμε...αυτό θα πει σταθερότητα αποφάσεων...:mua:
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

ρωμηός

Quote from: Xeniaόπως βλέπεις έγινε αυτό που ήθελα εγώ τελικά:happy2:
Υ.Γ Πω...τι ψώνιο που είμαι...:mua:
\"Κενόδοξον μέν ἅπαν, ὡς εἰπεῖν, τό τῶν ἀνθρώπων γένος, μάλιστα δέ τό γυναικεῖον*.\" Αυτά είπα πριν 15 αιώνες περίπου ο Χρυσόστομος...κι αποδεικνύεται διαχρονικός τελικά....

Quote from: qualityδημιουργήθηκε ένα θέμα από το τίποτα...Ψηφίζω να παραμείνει....
Εύγε κορίτσι μου!!! Από αρχιτρικλίνους δεν τοποθετήθηκε νομίζω ο Μαρκήσιος...χμ...Τοποθετήσου και συ αδελφέ διότι πλησιάζει το τέλος του 2007 και θα έχουμε \"κρίσεις\" αρχιτρικλίνων από Γενάρη...!!!


*Ι. Χρυσοστόμου, Περί του τας κανονικάς μη συνοικείν ανδράσι, Ε.Π.Ε. τ.29, σελ.412.

ΙΟΚΑΣΤΗ

Quote from: qualityδημιουργήθηκε ένα θέμα από το τίποτα...
Συμφωνώ!! Από το τίποτα δημιουργήθηκε το θέμα, διότι το εν λόγω εικονίδιο δεν έπρεπε να αναρτηθεί στο συγκεκριμένο forum εξ\' αρχής....!!! Νομίζω..!!!
Κάποιος είπε πως ταξίδι είναι μόνο η προσευχή
Καρδιά μου να \'σαι ζωντανή

Ξένια

IOKAΣTH...ΣΕ ΠΑΩ ΜΕ ΧΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΕΣ:)
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

ρωμηός

Quote from: XeniaΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΕΣ:)
Ή μάλλον υπέγραψες την συν-ευωχική σου καταδίκη!!!! Με τέτοιες, αναρχικές και ανατρεπτικές του καθεστώτος, δηλώσεις δεν πρόκειται να \"πρασινίσεις\" ποτέ στη Συν-ευωχία...Μη κοιτά τον Αρχάγγελο, που πρασίνησε ακουσίως...Εκείνος βολεύει τα συνευωχικά διαπλεκόμενα...!!!!!

Βασιλείου Μάριος

Quote from: XeniaIOKAΣTH...ΣΕ ΠΑΩ ΜΕ ΧΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΕΣ:)
Το σωστό να λέγεται
ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΘΑΨΕΣ:)
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]