Η συνέχεια της \"Ελληνικής γλώσσας\" (ΜΠΑΧΑΛΟΕΚΤΟΝΩΣΗ Νο2)

Started by Βασιλείου Μάριος, 05 November, 2007, 10:24:01 PM

Previous topic - Next topic

Βασιλείου Μάριος

Απ\' οτι βλέπω το θέμα έχει ενδιαφέρον! Καλύτερα να το συνεχίσετε εδώ που είναι το σωστό μέρος!

Συνέχεια από εδώ: http://www.punbb-hosting.com/forums/romios/viewtopic.php?pid=2948#p2948

Το τελευταίο μήνυμα ήταν:

Quote from: Μαρκήσιος de Karampa
QuoteΘα αναφέρω μόνο έναν.Επειδή ως θηλυκό θεωρείται πιο αδύναμη
Quote(δυστυχώς ακόμα και στις μέρες μας υπάρχουν πολλά άτομα που θεωρούν τη γυναίκα υποδιαίστερη του αντρός)
Για το πρώτο σηκώνω τα χέρια ψηλά!(έχω την εντύπωση και οι γιατροί έχουν κάνει το ίδιο....)
\"...θεωρείται\"... μάλιστα ... από ποιόν;
Από τον φούφουτο μπορεί... Εδώ μέσα μια φορά τέτοιες απόψεις δεν υιοθέτησε κανείς...
Πάρε τη βόμβα σου λοιπόν και ρίξτη στη λίμνη καλύτερα...

Όσο για το δεύτερο.... πάλι σηκώνω τα χέρια ψηλά... (οι γιατροί δεν ξέρω...)
Είπαμε να \'μαστε οφ τόπικ αλλά όχι και τόσο...
MERCY δηλαδή...
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

quality

Δεν έχει ενδιαφέρον από τη στιγμή που θίγει τον άλλον.Κακώς συνέχισα την \"πλάκα\" του Μαρκήσιου ο οποίος δεν έχει κανένα πρόβλημα να δημιουργεί θέμα από το τίποτα αλλά έχει πρόβλημα όταν κάποιος ακολουθεί το παράδειγμά του γιατί αυτό έκανα(όχι βέβαια από το ίδιο τίποτα) αλλά βλέπεις δεν είναι καθόλου τυχαίο πως μυγιάζεται όποιος έχει τη μύγα.Για εμένα έχει κλείσει το θέμα.

Τι λες,σηκώνουν και γι\'αυτή την απάντηση τα χέρια ψηλά οι γιατροί;
[b]Τη ζωή μου μηδενίζω,πάει να πει πως ξαναρχίζω...[/b]

Βασιλείου Μάριος

[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

quality

Όταν αναφέρει ο Μαρκήσιος γιατρούς και επιστήμες που σηκώνουν τα χέρια ψηλά στην περίπτωσή μου,δεν κάνουμε πλάκα.
Πρέπει να καταλαβαίνει κανείς τι θα πει όριο.
[b]Τη ζωή μου μηδενίζω,πάει να πει πως ξαναρχίζω...[/b]

Μαρκήσιος de Karampa

QuoteΔεν έχει ενδιαφέρον από τη στιγμή που θίγει τον άλλον.
Ακριβώς.... η πλάκα (και όχι \"πλάκα\") που έκανα με συνεργό το Μάριο,πραγματοποίηθηκε με εξαιρετική λεπτότητα...
Αναμφισβήτητα το χιούμορ ξεχείλιζε....
Ενδεικτικό το ότι το ίδιο \"θύμα\" (και όχι θύμα) γέλασε....
Τώρα αυτό απέχει παρασάγκας από θεωρίες (όχι συνομωσίας) αλλά υποτιμήσεως....
Τα υπόλοιπα ήθελες να τα πεις... και είπες αφού γράφω που γράφω ...ας το πω εδώ να ανακουφιστώ....
Την μύγα δεν την είχα... μου την πέταξες... Απάντησα γιατί το σχόλιο εμπεριείχε σαφείς υπαινιγμούς και προς το πρόσωπό μου...
Οπότε πλέον...
QuoteΓια εμένα έχει κλείσει το θέμα.
«Ἒπου Θεῷ, ὃρκῳ μἠ χρῶ, τέχνη χρῶ, ἐπί ρώμῃ μή καυχῶ, βίας μή ἒχου, εὐτυχίαν εὒχου, κακίας ἀπέχου, παιδείας ἀντέχου..»

quality

Υπαινιγμούς αγαπητέ μου τους θεώρησες εσύ.Γιατί δεν πειράχτηκε ο Μάριος και πειράχτηκες εσύ δηλαδή;
[b]Τη ζωή μου μηδενίζω,πάει να πει πως ξαναρχίζω...[/b]

Μαρκήσιος de Karampa

QuoteΓιατί δεν πειράχτηκε ο Μάριος και πειράχτηκες εσύ δηλαδή;
Λοιπόν καθένας έχει τα δικά του μέτρα και σταθμά...
Αυτό που έγραψες ήταν άτοπο για μένα...
Δε θα αλλάξει κάτι όσο και να το συζητάμε....

Μην ταράζεσαι με αυτά που γράφω...
Πρέπει να είσαι συγκεντρωμένη στα μαθήματά σου...
Έχει και σχολείο άυριο....
Καληνύχτα!

Υ.Γ Ούτε τώρα κάνω πλάκα.... Τα εννοώ αυτά που γράφω....
«Ἒπου Θεῷ, ὃρκῳ μἠ χρῶ, τέχνη χρῶ, ἐπί ρώμῃ μή καυχῶ, βίας μή ἒχου, εὐτυχίαν εὒχου, κακίας ἀπέχου, παιδείας ἀντέχου..»

Βασιλείου Μάριος

Quote from: Μαρκήσιος de KarampaΈχει και σχολείο άυριο....
Αχ, μακάρι, αλλά δε...., δε, δε! Δε το βλέπω!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

Καλή μου quality, καλέ μου Μαρκήσιε,

διάβασα τα γραφόμενά σας με προσοχή μεγάλη...Έχω να πω ότι συνέβη μια μικρή παρεξήγηση και όχι βέβαια εξαιτίας σας αλλά εξ\' αιτίας μου...Γιατί όταν έλεγε ο Μαρκήσιος ότι η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά, δεν εννούσε εσένα φίλη μου quality αλλά εμένα την τρελλή!!!!!!!
Πάντως ευτυχώς που ήρθες γιατί με βασάνισαν πολύ τα τρελλόπαιδα του φόρουμ!!!!:mbounce:Αμα δεις από κοντά το Μάριο να του τραβήξεις το αυτί μαλακά όμως μη μας πάθει και τίποταflow:
Άλλά πιστεύω ότι δεν έγινε κάτι σοβαρό...αγάπη να υπάρχει και όλα τα άλλα σβήνουν....έτσι καλοί μου φίλοι?Πως το λέει και το σύνθημα? ΠΑΝΤΑ ΝΙΚΑ Η ΑΓΑΠΗ:hooray:
άντε δώστε τα χέρια τώρα αλλιώς θα σας τραβήξω ολονών τα αυτιά!!!!Από αγάπη πάντα;)
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

Quote from: Xeniaνα του τραβήξεις το αυτί μαλακά όμως μη μας πάθει και τίποτα
Στις 21 που γιορτάζω!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

quality, τι εννοείς όταν λες ότι είναι αποδεδειγμένο ότι με αγαπούν? Αυτό το συμπέρανες κι εσύ από τα καψώνια που μου κάνουν συχνά πυκνά?:D

Αρχάγγελε, μωλέ είσαι μικρότερος και σε λέει σαράβαλο....άσε θα τον μαλώσω εγώ αύριο...
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Ξένια

Quote from:  MariosΣτις 21 που γιορτάζω!
Tότε θα σου στείλω λουλούδια βρεflow:
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

Quote from: Xeniaάσε θα τον μαλώσω εγώ αύριο...
Αυτός είναι ο μπέμπης μας!



Quote from: XeniaTότε θα σου στείλω λουλούδια βρεflow:
Αντε να τα δώ και να μην τα πιστέψω!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

arhaggelos

MH-MH ΤΟΝ ΜΑΛΩΣΕΙΣ....ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ\'ΧΟΥΜΕ ΒΑΡΟΣ...
ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΡΙΣΙΜΗ ΗΛΙΚΙΑ...:lol:

Βασιλείου Μάριος

Μη φοβάσαι, έχει εμένα απέναντι για να τον βοηθάω! Τον ελέγχω τακτικά για να είμαστε σίγουροι ότι δεν θα πάθει τίποτα!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

Λοιπόν τέτοια λέτε για τον φίλο μου το Ρωμηό και θα τα δει αύριο και θα στενοχωρηθεί......μια χαρά νέο παιδί είναι!!!!!
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

Quote from: Xeniaμια χαρά νέο παιδί είναι!!!!!
Αποφασίστε βρε καλοί μου άνθρωποι τι έιναι! Μπέμπης, Νέος ή Παππούς?
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

Δυστυχώς είναι αναίσθητος! :mua:

Θα τον έχει πιάσει λόξιγγας και δεν θα μπορεί να κοιμηθεί με τόσο μελέτημα που του κάνουμε!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

ρωμηός

\"Μαλώστ\' με Μαλώστι με, γέρο ονομάστει με\", που θα λεγε \"Εφησαρρικώς\" ο Λάκης Λαζόπουλος. Η μαύρη αλήθεια είναι Ξένια ότι είμαι μεγαλύτερος από το σαράβαλο ΚΑΠΗ - αρχάγγελος (Α.Ε.)!!! Μάλιστα έχουμε και την ίδια μέρα τα γενέθλια μας (που θα τα γιορτάσουμε φέτος;;;;)!!!

Υγ. Διάβαζα σήμερα όλο το πρωί τα μηνύματά σας και σας προειδοποιώ ότι: το φόρουμ βλάπτει σοβαρά την υγείας μας και τις συνήθειές μας. Κοντεύω να παρασυρθώ να βάλω ίντερνετ σπίτι για να συμμετέχω στις βραδινές μπαχαλοεκτονώσεις σας...γκρρρρρ

Βασιλείου Μάριος

Quote from: romiosτο φόρουμ βλάπτει σοβαρά την υγείας μας και τις συνήθειές μας
Να το βάλω στην κεντρική σελίδα ανακοίνωση? Όπως και στα τσιγάρα! ε?
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

Να βάλεις λέω...εμείς χτες βράδυ περάσαμε πολύ ωραία πάντως..!
και σε θέλουμε στην παρέα μας και ας είσαι μεσήλικας  romie :tease: :flow:
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

ρωμηός

Quote from: Xeniaκαι σε θέλουμε στην παρέα μας και ας είσαι μεσήλικας  romie :tease: :flow:
Εγώ φταίω βρε που υπέδειξα την αληθινή μαυρόγατα!!! Αλλά έπρεπε να τους αφήσω να σε κατασπαράξουν, με δημοψηφίσματα και σκορδαλιές!!!! Ακούς εκεί μεσήλικας!!!

Υγ. Και να θελα, δεν μπορώ...Επιμένω να μη βάζω ιντερνετ σπίτι μου!!!!

Ξένια

Ε.....θα άφηνες να πάθω τέτοιο πράγμα?
μετά δε θα με πλησίαζε άνθρωπος με τόσο σκόρδο πάνω μου!!!!!:bounce:
Το υστερόγραφο βρε δεν το κατάλαβα...τι θα πει και να\'θελα δε μπορώ?Εδώ έβαλα εγώ η ασχετότερη του φόρουμ...:fish:εσύ δε μπορείς?
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

Quote from: romiosΥγ. Και να θελα, δεν μπορώ...Επιμένω να μη βάζω ιντερνετ σπίτι μου!!!!
Εννοεί οτι δεν θέλει να βάλει ίντερνετ γιατί θα κολλήσει και θα τρελαθεί τόσες ώρες μποροστά από έναν η/υ! Σωστά?
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]