Ψυχική κατάσταση και σωματικά συμπτώματα...

Started by quality, 22 October, 2007, 10:11:31 PM

Previous topic - Next topic

mistral

Quote from: Xenia
Quote from: mistralΚαλώς ήρθες Αγγελική ΑΛΛΑ εμείς ΔΕΝ θα τα πάμε καλά! :)
Αυτό να το πάρουμε ως απειλή??? :P
Όποιος τα βάζει με μία από εμάς, τα βάζει με όλες μας :P
Και μη μου το τρομάζετε το κορίτσι γιατί...
QuoteΔΕΝ θα τα πάμε καλά! :)
Y.Γ Απορώ πού το βλέπουν μερικοί το ρατσιστικό! :)
Το ρατσιστικό είναι:
\"ποιοί θα μας περάσουν για ψώνια; τα super markets οι άντρες;\"

Πως σου φαίνεται η φράση;
Σαν ισότητα των φύλων και αποδοχή της διαφορετικότητας;
[b]«Θεέ μου, δώσε μου αγνότητα και εγκράτεια, αλλά όχι ακόμα.» [/b]  [i]Άγιος Αυγουστίνος[/i]
[i]Τα προσωπικά μηνύματα διαγράφονται [b]χωρίς να διαβαστούν.[/b]
Διαβάζω [b]μόνον[/b] παραθέσεις που επιλέγω και αγνοώ τις υπόλοιπες.[/i]

Ξένια

Είναι αυτό ρατσιστικο;; Ε δε σας καταλαβαίνω εσάς τους άντρες... Κοίταξέ το καλύτερα άνθρωπέ μου...Δεν χαίρεσαι που σας αναγνωρίζει και μια ανωτερότητα;; Τί είναι τώρα τα καημένα τα ψώνια μπροστά σε ένα ολόκληρο σούπερ μάρκετ;;; Η κοπέλα αναγνωρίζει την ανώτερη θέση στην οποία βρίσκεστε αλλά εσάς πουθενά δε σας βρίσκουμε σύμφωνους πια!! Τσ τσ τσ...
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

mistral

Φαντάσου δηλαδή να μας έλεγε και UFO!
Οποία ανωτερότης!!!!
Είμεθα ευγνώμονες κυρίες μου!
Υπόχρεοι!
[b]«Θεέ μου, δώσε μου αγνότητα και εγκράτεια, αλλά όχι ακόμα.» [/b]  [i]Άγιος Αυγουστίνος[/i]
[i]Τα προσωπικά μηνύματα διαγράφονται [b]χωρίς να διαβαστούν.[/b]
Διαβάζω [b]μόνον[/b] παραθέσεις που επιλέγω και αγνοώ τις υπόλοιπες.[/i]

Ξένια

Μην το πας τόσο μακριά και συ τώρα... Μέχρι εκεί είπε η κοπέλα, τα υπόλοιπα είναι δικά σου :P
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

mistral

Quote from: XeniaΜην το πας τόσο μακριά και συ τώρα... Μέχρι εκεί είπε η κοπέλα, τα υπόλοιπα είναι δικά σου :P
Κάτσε να την πετύχω! μόνο αυτό σε λέω
Γιατί τώρα ομιλεί μέσω .. δικηγόρου και μάλιστα θηλυκού γένους.
[b]«Θεέ μου, δώσε μου αγνότητα και εγκράτεια, αλλά όχι ακόμα.» [/b]  [i]Άγιος Αυγουστίνος[/i]
[i]Τα προσωπικά μηνύματα διαγράφονται [b]χωρίς να διαβαστούν.[/b]
Διαβάζω [b]μόνον[/b] παραθέσεις που επιλέγω και αγνοώ τις υπόλοιπες.[/i]

Ξένια

Μετά λες εμάς ρατσίστριες... Γιατί απαγορεύεται ναναι θηλυκού γένους οι δικηγόροι???Βγαίνουν μόνο σε αρσενική έκδοση??
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

mistral

Quote from: XeniaΜετά λες εμάς ρατσίστριες... Γιατί απαγορεύεται ναναι θηλυκού γένους οι δικηγόροι???Βγαίνουν μόνο σε αρσενική έκδοση??
Που είπα ότι απαγορεύεται;;;
Μήπως είναι ώρα για νάνι;
Τα καλά κορίτσια κοιμούνται τις μεταμεσονύκτιες ώρες. :P
[b]«Θεέ μου, δώσε μου αγνότητα και εγκράτεια, αλλά όχι ακόμα.» [/b]  [i]Άγιος Αυγουστίνος[/i]
[i]Τα προσωπικά μηνύματα διαγράφονται [b]χωρίς να διαβαστούν.[/b]
Διαβάζω [b]μόνον[/b] παραθέσεις που επιλέγω και αγνοώ τις υπόλοιπες.[/i]

Αγγελική

Quote from: mistral
Quote from: XeniaΜην το πας τόσο μακριά και συ τώρα... Μέχρι εκεί είπε η κοπέλα, τα υπόλοιπα είναι δικά σου :P
Κάτσε να την πετύχω! μόνο αυτό σε λέω
Γιατί τώρα ομιλεί μέσω .. δικηγόρου και μάλιστα θηλυκού γένους.
I am here!
Και δεν χρειάζομα δικηγόρο ούτε αρσενικού ούτε θηλυκού γέρνους!
Μιά χαρά τους βολεύω τους άντρες!
Σήμερα πάντα καλύτερα από χτές!

Αρτέμης

Μου φαίνεται το φόρουμ παρεκτρέπεται ώρες-ώρες αλλά μ\'αρέσει να σας βλέπω να τα λέτε σε τέτοιο ύφος γιατί μας χαλαρώνετε τους υπόλοιπους ή μας προκαλείτε να μπούμε και μεις στον χορό..!Όσον αφορά τα κοκκινίσματα,τις ντροπές,τις δυσεντερίες και τις λοιπές εσωτερικές διεργασίες,μην παραξενεύεστε,είναι συνηθισμένο φαινόμενο για φυσιολογικούς ανθρώπους(πρέπει να είσαι πολύ ψυχρός για να μην σου καίγεται καρφί) και οφείλεται φαντάζομαι σε χημικές αντιδράσεις μέσα στον οργανισμό.Αυτά και από επιστημονικής άποψης!
Ακόμα και τα χαλασμένα ρολόγια,2 φορές την μέρα δείχνουν την σωστή ώρα..

Ξένια

Ορίστε μας διαβάζουν και τα καινούρια μέλη και θα νομίζουν ότι έχουμε να μοιράσουμε τίποτα χωράφια!
Αρτέμη μην ανησυχείς!! Προσωπικά είμαι σίγουρη ότι ακόμα και μετά από καυγά, ό ένας βρίσκεται στην προσευχή του άλλου... :)
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Αγγελική

Quote from: XeniaΟρίστε μας διαβάζουν και τα καινούρια μέλη και θα νομίζουν ότι έχουμε να μοιράσουμε τίποτα χωράφια!
Αρτέμη μην ανησυχείς!! Προσωπικά είμαι σίγουρη ότι ακόμα και μετά από καυγά, ό ένας βρίσκεται στην προσευχή του άλλου... :)
Μόνο;  :P
Σήμερα πάντα καλύτερα από χτές!

Ξένια

Ε... όχι και μόνο η προσευχή!! Τη θεωρείς δεδομένη παντού??
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Αγγελική

Quote from: XeniaΕ... όχι και μόνο η προσευχή!! Τη θεωρείς δεδομένη παντού??
Καθόλου βρε σύ..
Δεν σοβαρολογούσα .. :)
Σήμερα πάντα καλύτερα από χτές!

Ξένια

Εντάξει :) Α...για να ξέρεις... οι καλύτερες κουβέντες εδώ γίνονται μεταμεσονύκτια!! Σε στο λέω για να μη λείπεις άλλη φορά! :)
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Αγγελική

Quote from: XeniaΕντάξει :) Α...για να ξέρεις... οι καλύτερες κουβέντες εδώ γίνονται μεταμεσονύκτια!! Σε στο λέω για να μη λείπεις άλλη φορά! :)
Καλά μου το λές εσύ.. αρκεί το γλυκό μου το καλό :judge::judge::judge: και πολυαγαπημένο μου αδερφάκιι νάχει αφήσει την καρέκλα του pc ελεύθερη. Γιατί κάτι τέτοιες ώρες .. ας μη πω τι κάνει καλύτερα με το pc και το msn του! :P
Που θα μου πάει όμως. Σύντομα θα αγοράσω το δικό μου laptop και δεν θα τον έχω ανάγκη. Πολύ δηλαδή γιατί θα τον έχω λίγο στην αρχή.
Σήμερα πάντα καλύτερα από χτές!