Όσο πάμε και μεγαλώνουμε!

Started by Βασιλείου Μάριος, 30 September, 2007, 01:31:15 AM

Previous topic - Next topic

Βασιλείου Μάριος

Μέσα σε 3 μήνες και 15 ημέρες που λειτουργεί το φόρουμ αυτό, έχουμε μαζευτεί τριάντα (30) μέλη εκ των οποίων τα μισά είναι ενεργά! Καθημερινά βλέπω να μπαίνουμε πάνω από επτά με οκτώ μέλη και κατα 80% θα έχουμε τουλάχιστον πάνω από 10 επισκέπτες! Αυτή τη στιγμή βρισκόμαστε συνολικά στα 523 θέματα και 2.112 μηνύματα!
Στις 05-09-2007 βρισκόμασταν στα 375 θέματα και 952 μηνύματα συνολικά!
Δηλαδή έχουμε μέσα σε 25 μέρες 1.160 μηνύματα (46,4 μηνύματα ανά μέρα)!

Θερωρώ οτι πάμε πολύ καλά!ε?
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

katewoman

ΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ POSTS ΣΕ ΤΟΣΕΣ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ????ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!ΜΠΡΑΒΟ!!!

Βασιλείου Μάριος

[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Βασιλείου Μάριος

Σήμερα πάντως, δεν είχαμε ιδιαίτερη κίνηση! Μάλλον γιατί είναι Κυριακή και οι περισσότεροι χουζουρεύουμε! Ε?
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Μαρκήσιος de Karampa

QuoteΘεωρώ οτι πάμε πολύ καλά!ε?
QuoteΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ POSTS ΣΕ ΤΟΣΕΣ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ????ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!ΜΠΡΑΒΟ!!!
Ουκ εν τω πολλώ το ευ.....
«Ἒπου Θεῷ, ὃρκῳ μἠ χρῶ, τέχνη χρῶ, ἐπί ρώμῃ μή καυχῶ, βίας μή ἒχου, εὐτυχίαν εὒχου, κακίας ἀπέχου, παιδείας ἀντέχου..»

quality

Θα συμφωνήσω για πρώτη(;)φορά με το Μαρκήσιο...:P
[b]Τη ζωή μου μηδενίζω,πάει να πει πως ξαναρχίζω...[/b]

Βασιλείου Μάριος

Δίκιο έχετε! Μέχρι στιγμής όμως, καλά πάμε.ε?
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

quality

[b]Τη ζωή μου μηδενίζω,πάει να πει πως ξαναρχίζω...[/b]

βίκυ

Μαρκήσιε, συμφωνώ! Ωστόσο, θεωρώ ότι το φόρουμ έδειξε κ δείχνει την αξία του μέσα από την \"κινηση\" κ τα άρθρα από τους 3 κιόλας πρώτους μήνες λειτουργίας του....

katewoman

Quote from: βίκυΜαρκήσιε, συμφωνώ! Ωστόσο, θεωρώ ότι το φόρουμ έδειξε κ δείχνει την αξία του μέσα από την \"κινηση\" κ τα άρθρα από τους 3 κιόλας πρώτους μήνες λειτουργίας του....
ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ!!!

Βασιλείου Μάριος

Πιστέυω οτι μέχρι στιγμής πάμε πολύ καλά! Να θυμήσω οτι το φόρουμ αυτό είναι ερασιτεχνικό και δεν υπάρχει κάποιο χρηματικό κέρδος ή κάτι αντίστοιχο! Επίσης είναι το φόρουμ της προσωπικής σελίδας του Παύλου και συνήθως οι προσωπικές σελίδες δεν έχουν και τόσο κίνηση σε σχέση με τις άλλες!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

katewoman


ρωμηός

Άλλωστε δεν επιδιώκουμε την κίνηση. Επιδιώκουμε την συν-ευωχία. Και νομίζω πως μπορεί να επιτευχθεί και με λίγους και με πολλούς, αρκεί να έχουμε καλή καρδιά...

quality

Quote from: romiosΆλλωστε δεν επιδιώκουμε την κίνηση. Επιδιώκουμε την συν-ευωχία. Και νομίζω πως μπορεί να επιτευχθεί και με λίγους και με πολλούς, αρκεί να έχουμε καλή καρδιά...
Πού χαθήκατε εσείς κύριε...;:P
[b]Τη ζωή μου μηδενίζω,πάει να πει πως ξαναρχίζω...[/b]

Βασιλείου Μάριος

Quote from: qualityΠού χαθήκατε εσείς κύριε...;:P
Μην αρχίσουμε τα ίδια! Μπαχαλονώμαστε εδώ: http://www.punbb-hosting.com/forums/romios/viewtopic.php?id=551

Από το post 22 και κάτω!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]