Δέκα Μικροί Νέγροι-Αγκάθα Κρίστι

Started by quality, 03 November, 2007, 01:07:55 PM

Previous topic - Next topic

quality

Δεν ξέρω αν σας αρέσουν τα θεατρικά και μάλιστα αυτά που ανήκουν στην κατηγορία του μυστηρίου.Η Αγκάθα Κρίστι,μία από τις καλύτερες στο είδος σας υπόσχεται ένταση,μυστήριο και εκπλήξεις μέσα από το εν λόγω βιβλίο.Μικρό σε όγκο,εύπεπττο και ενδιαφέρον!Το προτείνω!

Υ.Γ.:Έχει διαβάσει κανείς την Ποντικοπαγίδα της ίδιας;Το έχω αγοράσει αλλά δεν προλαβαίνω να το διαβάσω...!
[b]Τη ζωή μου μηδενίζω,πάει να πει πως ξαναρχίζω...[/b]

Βασιλείου Μάριος

Ευχαριστούμε. Αν το βρω σε pdf, θα σας το ανεβάσω!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

quality

[b]Τη ζωή μου μηδενίζω,πάει να πει πως ξαναρχίζω...[/b]

Vivi

Καλημέρα σε όλη την παρέα!
:)
Έχω διαβάσει τα περισσότερα έργα της Α. Κ. και η Ποντικοπαγίδα είναι ένα από τα καλύτερα! Πρέπει να το διαβάσεις οπωσδήποτε! Ένα από τα αγαπημένα μου είναι και το  \"Έγκλημα στη Μεσοποταμία\", θα το λατρέψεις!

arhaggelos

Ωπ, κι άλλο νυχτοπούλι στη παρέα :)

::hi::   Καλως μας ήρθες Βιβή::hi::
 πέρνα αν θες απο το \"στίγμα μελλών\" να μας πείς δυο λόγια για\'σένα...αλλά και για να μας γνωρίσεις
 
Για το \"στίγμα μελλών\" εδώ: http://www.punbb-hosting.com/forums/romios/viewforum.php?id=20

κ. Σταύρο σας προλαβαίνω...ετοιμάζομαι για δουλειά και είπα να ρίξω μια ματιά στο φόρουμ,
αν και....όντως άργησα λιγάκι να κοιμηθώ :blush:

quality

Quote from: ViviΚαλημέρα σε όλη την παρέα!
:)
Έχω διαβάσει τα περισσότερα έργα της Α. Κ. και η Ποντικοπαγίδα είναι ένα από τα καλύτερα! Πρέπει να το διαβάσεις οπωσδήποτε! Ένα από τα αγαπημένα μου είναι και το  \"Έγκλημα στη Μεσοποταμία\", θα το λατρέψεις!
Την Ποντικοπαγίδα όλο την πιάνω στα χέρια μου αλλά κάτι άλλο θα βρω και θα την αφήσω!!Πάντως,θα ακολουθήσω τη συμβουλή σου και θα το διαβάσω όσο πιο σύντομα μπορώ!
[b]Τη ζωή μου μηδενίζω,πάει να πει πως ξαναρχίζω...[/b]