Στολισμός . . .

Started by Βασιλείου Μάριος, 28 November, 2009, 09:27:13 PM

Previous topic - Next topic

Βασιλείου Μάριος

Το ποντίκι νιαουρίζει, το πληκτρολόγιο γαβγίζει και η οθόνη παθαίνει αχρωματοψία. Στα μηχανήματα αυξάνεται επικίνδυνα η θερμοκρασία. Τα τροφοδοτικά δουλεύουν με τριφασικά και υψηλή τάση, οι επεξεργαστές έχουν γίνει απειροπύρινοι και μια πύρινη λαίλαπα πετάγεται από τα fans του συστήματος καθώς από τις μητρικές κάρτες σκάνε οι πυκνωτές, υπερθερμαίνονται οι αντιστάσεις, τα τρανζίστορ παίζουν fm και οι δίαυλοι έχουν γίνει εθνικές οδοί. Οι ram αρχίζουν να πιάνουν συχνότητες των Tera hertz και οι στροφές των σκληρών δίσκων αγγίζουν τα 300.000 km/s. Τα bandwidth των δικτύων αγγίζουν αστρονομικά νούμερα, οι routers συγχρονίζουν σε ταχύτητες εξωπραγματικές και τα καλώδια αρχίζουν να εξαχνώνονται.
Τότε, η τεχνική σας υποστήριξη ξαγρυπνά μπροστά σε κώδικες, servers, bugs και αδίστακτους hackers προκειμένου να κρατήσει ζωντανή και ασφαλή τη Συν Ευωχία και όλους τους Συν-ευωχιτές που κοιμούνται ήρεμα και ξέγνοιαστα στα κρεβάτια τους (ή καναπέδες για τους παντρεμένους).

Όχι, όχι, δεν είναι η συντέλεια του κόσμου, γιατί βγαίνει ένα καλικαντζαράκι, γνωστό και ως Στρουμφοτεχνικάριος για να δώσει πνοή στο . . .


[font size=4]Sinevohia Christmas Web Design . . .[/fonts]

Ναι, ναι αρχίσαμε να δουλεύουμε πυρετωδώς για την εμφάνιση των Χριστουγέννων!






:muahahaha:


Πότε να εγκαινιάσουμε το στολισμένο forum ?
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

Μπράβο Μάριε :):):)
Χαίρομαι που είσαι κεφάτος!
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Ιωάννα

Πάρα πολὺ ὡραῖα! Ὄποτε εἶσαι ἔτοιμος, εἴμαστε κι ἐμεῖς :)

σὲ περιμένει τὸ γνωστὸ ἐορταστικὸ στρουμφομαστίγωμα
τί, τόσο κόπο ἔκανες! ἔτσι;
νὰ μὴν φροντίσουμε ἐκτὸς ἀπὸ τὴν τεχνικὴ καὶ γιὰ τὴν πνευματική σου τελειοποίηση; :P

Βασιλείου Μάριος

Εγώ είμαι ανά πάσα στιγμή έτοιμος, απλά είναι νωρίς ακόμα . . .
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

Μάριε αν σκεφτείς ότι έχει ήδη ξεκινήσει η Σαρακοστή των Χριστουγέννων νομίζω είναι καλή επιλογή να ξεκινήσει ο στολισμός από πρώτη Δεκεμβρίου. Τί λές? Ευχαριστούμε εκ των προτέρων!
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

Quote from: XeniaΜάριε αν σκεφτείς ότι έχει ήδη ξεκινήσει η Σαρακοστή των Χριστουγέννων νομίζω είναι καλή επιλογή να ξεκινήσει ο στολισμός από πρώτη Δεκεμβρίου. Τί λές?
Μη μου στεναχωριέστε, όλα θα γίνουν . . .  ;) Surprise . . .
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Iaspis

[font size=3]Μάριος ----> Δύναμη!![/fonts]
Τοῦ δὲ πλήθους τῶν πιστευσάντων ἦν ἡ καρδία καὶ ἡ ψυχὴ μία, καὶ οὐδὲ εἷς τι τῶν ὑπαρχόντων αὐτῷ ἔλεγεν ἴδιον εἶναι, ἀλλ᾿ ἦν αὐτοῖς ἅπαντα κοινά. (Πραξ. δ\', 32-33)

Βασιλείου Μάριος

Quote from: Iaspis[font size=3]Μάριος ----> Δύναμη!![/fonts]
:muahahaha:

Thanks! :)
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]