πολλά μποφόρ στο λογότυπο...

Started by Ιωάννα, 20 August, 2009, 05:08:56 PM

Previous topic - Next topic

Ιωάννα

Μάριε, συγνώμη! :blush:  μήπως η συνεχής κίνηση του λογότυπου μας φέρει... ναυτία;

Βασιλείου Μάριος

Για να δώσω ζωντάνια το έκανα έτσι. Να μην είναι μια ψυχρή ακίνητη εικόνα!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

Βρε Μάριε, πότε θα κάνεις τα ονόματα μπλέ!!!
Μου το έχεις τάξει εδώ και κάτι μήνες!
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

Ξένια, δεν σε κατάλαβα τι θέλεις να κάνω; :unsure:
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

Μάριε άσε τα δεν καταλαβαίνω!
Τα ονόματά μας κάτω κάτω ήταν πάντα μπλέ (ή πράσινα για τους αρχιτρικλίνους).
Τώρα είναι μαύρα. Και πριν καιρό είχαμε πει να γίνουν όλα μπλε! Και ακόμα περιμένω!
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

Quote from: XeniaΜάριε άσε τα δεν καταλαβαίνω!
Τα ονόματά μας κάτω κάτω ήταν πάντα μπλέ (ή πράσινα για τους αρχιτρικλίνους).
Τώρα είναι μαύρα. Και πριν καιρό είχαμε πει να γίνουν όλα μπλε! Και ακόμα περιμένω!
Στις online lists λες. Το έχω ψάξει και αυτό, αλλά τώρα που έχω περισσότερο χρόνο, θα το ξανασκαλίσω. Όχι σήμερα όμως γιατί έχω να χτίσω μια σκάλα, αλλά στο υπόσχομαι μέσα στις επόμενες ημέρες.
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

Μάριε, :thankyou: :kissing2: :mrstraetz:
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

Θα σε στεναχωρήσω. Δεν μπορώ να βάλω χρώμα στην Online list γιατί υπάρχει κάποια ασυμβατότητα με τη βάση δεδομένων και αυτό που θέλω να κάνω. Η πιθανότητα να πετύχει είναι να ξαναστήσω το forum από την αρχή ώστε να μπουν στη βάση δεδομένων κάποιοι πίνακες με τον τρόπο που θέλω, άρα, κάπως ακατόρθωτο.

:sorry:

Άν κάποιος έχει ιδέα από MySQL, ας μου πει μήπως και καταφέρουμε κάτι καλύτερο.


:judge: :judge: :judge: :judge: :judge: :judge: :judge:
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Βασιλείου Μάριος

Η λίστα χρηστών όμως είναι εντάξει, έγινε παραδαλή . . . :lol:
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

staboz

Μάριε, θα πρότεινα το λογότυπο να κάνει μια φορά μόνο στην αρχή το παιχνίδισμα και έπειτα να ηρεμεί...
Για να ηρεμούμε καλύτερα και εμείς που εύκολα πιάνουμε τα όπλα!
Ρωμ. ε΄6-10

Ξένια

Quote from: stabozΜάριε, θα πρότεινα το λογότυπο να κάνει μια φορά μόνο στην αρχή το παιχνίδισμα και έπιτα να ηρεμεί...
Για να ηρεμούμε καλύτερα και εμείς που εύκολα πιάνουμε τα όπλα!
Το έπειτα γράφεται με \"ει\"...
(και αυτό είναι μόνο η αρχή...)
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

staboz

Ρωμ. ε΄6-10

Ξένια

Quote from: stabozΕυχαριστώ. Το διόρθωσα.
Τώρα δεν το σώζετε...
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

planaria

Είστε απίστευτοι εδώ στο φόρουμ!! :clap:

Ξένια

Εσύ να τα βλέπεις αυτά που μας έχεις εγκαταλείψει!!!
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

Quote from: stabozΜάριε, θα πρότεινα το λογότυπο να κάνει μια φορά μόνο στην αρχή το παιχνίδισμα και έπειτα να ηρεμεί...
Για να ηρεμούμε καλύτερα και εμείς που εύκολα πιάνουμε τα όπλα!
Δυστυχώς δεν γίνεται πλέον αλλαγή διότι δεν έχω το αρχικό αρχείο και από τη στιγμή που γίνεται export, θέλει όλο από την αρχή.
Από Σεπτέμβριο που θα φτιάξω άλλο.

:sorry:
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

Δεν πειράζει Μάριε, μη σκας!
Εξάλλου οποιαδήποτε άλλη προτροπή για αλλαγή (στο λογότυπο) καταντάει πλέον παραξενιά...
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

Quote from: XeniaΕξάλλου οποιαδήποτε άλλη προτροπή για αλλαγή (στο λογότυπο) καταντάει πλέον παραξενιά...
:clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

:bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]