Αναζήτηση εβδομάδας... μήπως μπορεί να γίνει;

Started by staboz, 07 July, 2009, 06:25:00 PM

Previous topic - Next topic

staboz

Εκ μεταφοράς...
QuoteΠερίεργο πράγμα. Αυτό το θέμα έμεινε τελικά μισό;
Είχα πάντως μείνει με την εντύπωση ότι απάντησα και εγώ... αλλά απάντηση δεν βλέπω...
Κρίμα και το είχα κάνει τότε θέμα σε \"κύκλους\" με πολύ γόνιμη συζήτηση και σπουδαίες σκέψεις.
Θα προσπαθήσω να τις ανασυντάξω και να τις καταθέσω.

ΥΓ. Αυτό, Μάριε, συμβαίνει, διότι δεν έχουμε αναζήτηση θεμάτων πέραν του 24ώρου.
Με αποτέλεσμα, αν μια μέρα δεν μπούμε στη σελίδα, τα θέματα που είχαν συζητηθεί να χαθούν μέσα στο σωρό.
Είχες πει ότι δεν γίνεται να έχουμε μεγαλύτερη χρονικά δυνατότητα... μήπως όμως υπάρχει περιθώριο να το ξαναδείς;
Ώστε να έχουμε αναζήτηση τουλάχιστον μιας εβδομάδας...
Ρωμ. ε΄6-10

Βασιλείου Μάριος

Έχω δουλέψει πάνω στο θέμα αυτό, αλλά δεν έβγαλα άκρη διότι δεν μου έδωσε η Punbb-hosting το script αυτό. Δηλώνουν οτι εφόσον το φόρουμ δεν είναι σε αυτούς, δεν μπορουν να κάνουν κάτι και συνεπώς δεν το δίνουν.
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

staboz

Ψάξε το λίγο και αλλού, Μάριε. Ρώτα σε κανένα τεχνικό φόρουμ, πιθανόν να βρεις κάποια λύση. Είναι, νομίζω, πολύ σημαντική αυτή η δυνατότητα.
Ρωμ. ε΄6-10

Βασιλείου Μάριος

Έχω κάνει πολλά ξενύχτια για το θέμα αυτό, αλλά δεν έβγαλα άκρη.
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Βασιλείου Μάριος

[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

staboz

Έ! Δεν υπήρχε περίπτωση!!!
ΚΑΜΜΙΑ!!!
Μια κάρτα από μένα για τον πολύ σου κόπο! Δημιουργημένη εκ του μηδενός!
Και πολύ θερμές ευχαριστίες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρωμ. ε΄6-10

Ιωάννα

Συγχαρητήρια, τα κατάφερες! :horray:
Και βέβαια έκανα το συνειρμό με την μεσημεριανή \"καλημέρα\", φάνηκε: κάπου σε παιδεύαμε πάλι...
Στο μέλλον, ελπίζω ο \"ήλιος\" που ανέβασες στη Συνευωχία να μην αντικαθιστά τον πραγματικό σε κάθε εργασία σου.
Μια σημαντική βελτίωση στο φόρουμ και ευχαριστούμε!

Βασιλείου Μάριος

[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Iaspis

Μάριε συγχαρητήρια κι από μένα! Τώρα  τό φόρουμ μοιάζει πιό πολύ μέ τό δικό σου τό καράβι!

http://www.sinevohia.gr/forum/viewtopic.php?pid=15301#p15301

Επιβλητικό, γεμάτο κίνηση. Καλοτάξιδο καπετάνιε!
Τοῦ δὲ πλήθους τῶν πιστευσάντων ἦν ἡ καρδία καὶ ἡ ψυχὴ μία, καὶ οὐδὲ εἷς τι τῶν ὑπαρχόντων αὐτῷ ἔλεγεν ἴδιον εἶναι, ἀλλ᾿ ἦν αὐτοῖς ἅπαντα κοινά. (Πραξ. δ\', 32-33)