Το ρολόγι του φόρουμ

Started by staboz, 20 February, 2009, 11:40:42 PM

Previous topic - Next topic

staboz

Το εσωτερικό ρολόγι του Φόρουμ νομίζω πάει μερικά λεπτά μπροστά. Παρατηρώ ότι 12 παρά 10΄ περίπου γυρίζει στην επόμενη μέρα.
Ρωμ. ε΄6-10

Βασιλείου Μάριος

Quote from: stabozΤο εσωτερικό ρολόγι του Φόρουμ νομίζω πάει μερικά λεπτά μπροστά. Παρατηρώ ότι 12 παρά 10΄ περίπου γυρίζει στην επόμενη μέρα.
Οι ώρες που δημοσιεύονται τα μηνύματα και αναγράφονται επάνω τους είναι η ώρα που δουλεύει o server και δεν αλλάζει. Το αναλογικό ρολόι που υπάρχει σε κάθε σελίδα κάτω δεξιά, πάει με την ώρα του η/υ σας.
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

Το ρολόι πάει μπροστά δέκα λεπτά σε σχέση με την κανονική ώρα και αυτό είναι κάτι που δε συνέβαινε παλιά... Αν μπορεί να γίνει κάτι καλό θα ήταν...
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

Τηλεφωνώ στην εταιρία που έχουμε τον server να δω τι μπορώ να κάνω ...
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

Να είσαι καλάαααααααα!!!!! Συγνώμη για τον κόπο που σε βάζω.... Ευχαριστούμε!
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

Τους ενημέρωσα και περιμένω απάντηση! . . .
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Βασιλείου Μάριος

Ο η/υ μου τώρα λέει 10:56
Οπότε διορθώθηκε
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

Ξένια

Και μένα διορθώθηκε!!! Νομίζω τώρα είναι όλα καλά!!! Ευχαριστούμεεεεεεεεεεεεε! Φιλάκι!:kissing2:
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

Βασιλείου Μάριος

Quote from: XeniaΚαι μένα διορθώθηκε!!!
Για όλους το ίδιο είναι! :muahahaha:
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

staboz

Όταν σου το ανέφερα εγώ, με πέταξες στο καλάθι των αχρήστων...
Μόλις το είπε η...
άσε να μην πω τίποτα...
Ρωμ. ε΄6-10

Ξένια

Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)