Ιστοσελίδα & Φόρουμ ενορίας Αγίου Γεωργίου Κομποτίου Άρτης

Started by thanos, 29 August, 2007, 01:59:39 PM

Previous topic - Next topic

thanos

www.enoriakompotiou.gr

Επισκεφθείτε την ιστοσελίδα του Ιερού Ναού Αγίου Γεωργίου Κομποτίου.




www.enoriakompotiou.gr/forum

Επισκεφθείτε το Φόρουμ της ενορίας, εγγραφείτε μέλη , απαντήστε στα θέματα προς συζήτηση και γράψτε αυτά που θα θέλατε να συζητήσουμε.

ρωμηός

Καλή αρχή λίαν αγαπητέ μας συνευωχίτη Θάνο!!! Θα τα λέμε κι απο κεί. Εγώ ήδη γράφτηκα...

Βασιλείου Μάριος

Ευχαριστούμε πολύ! Θέλω και εγώ να γραφτώ, αλλά δεν ξέρω αν θα καταφέρω να συζητήσω μαζί σας περί θεολογίας! Πιστέυω πως στον τομέα αυτό είμαι κάμποσο άσχετος! :( :sorry:
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

ρωμηός

Ευκαιρία να γίνεις και καμπόσο σχετικός!!! Και μόνο τα κείμενα που δημοσιεύεις εδώ, αν τα προσέξεις, θα σου δημιουργήθούν πολύτιμες απορίες που θα σε οδηγήσουν σε βαθύτερες υπαρξιακές ανακαλύψεις...

Βασιλείου Μάριος

Θα προσπαθήσω φίλτατε Παύλε! Πάντως όλο και κατι μαθαίνω απο την ιστοσελίδα σου και το forum!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

thanos

Αγαπητέ φίλε Μάριε, εγώ πάντως δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα να συζητήσεις περί θεολογίας. Απ` ότι βλέπω τα πας πολύ καλά.
Εγω πάντως -αν θες- περιμένω να δώσεις και το δικό σου στίγμα και τις δικές σου απόψεις στο forum μήπως γίνουμε και καλύτεροι.

Βασιλείου Μάριος

Θα γράψω και εγώ, απλά θέλω να βρώ λίγο χρόνο! Το έχω υποσχεθεί και στον Παύλο! Για πόσο με κάνεις(ηλικία)?
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]