News:

Η Συνευωχία ξανά στο Διαδίκτυο

Main Menu

Διανομή βιβλίων

Started by ρωμηός, 04 July, 2008, 08:24:52 PM

Previous topic - Next topic

ρωμηός

Εδώ και ένα χρόνο σας το χρωστάω, καιρός να το ξεπληρώσω.

Ο στάμποζ μου είχε αποστείλει ένα κουτί με βιβλία του, τα οποία προορίζονται για σας, τα μέλη του φόρουμ.

Αγαπητοί αδελφοί ακολουθεί ο πίνακας των βιβλίων που έχω στη διάθεσή μου. Επιλέξτε ένα απο αυτά και δηλώστε την προτίμησή σας εδώ με ένα μήνυμα. Μόλις ολοκληρωθεί αυτή η πρώτη φάση και έχουν όλοι διαλέξει από ένα τότε θα σας πω πως θα ολοκληρωθεί η διανομή.

Λοιπόν έχουμε και λέμε:

1) Τα αιώνια σύνορα της Ορθοδοξίας και οι Αντιχαλκηδόνιοι (αντίτυπα 4)

2) Ο Παναγιώτης Τρεμπέλας, Επί της Οικουμενικής κινήσεως και των Θεολογικών Διαλόγων (αντίτυπα 4)

3) Η Εκκλησία πολεμουμένη και νικώσα (αντίτυπα 5)

4) Σύλλογοι και Αδελφότητες στο σώμα του Ζώντος Χριστού (αντίτυπα 5)

5) Εκκλησία και Εκκλησιαστικό φρόνημα (αντίτυπα 5)


Περιμένω προτιμήσεις!!!

Μαρκήσιος de Karampa

Παύλε μου γυάλισε το πρώτο βασικά...
Θα είμαι Γιάννινα μετά τις 18 για την παραλαβή του.
Ευχαριστούμε!!
«Ἒπου Θεῷ, ὃρκῳ μἠ χρῶ, τέχνη χρῶ, ἐπί ρώμῃ μή καυχῶ, βίας μή ἒχου, εὐτυχίαν εὒχου, κακίας ἀπέχου, παιδείας ἀντέχου..»

ρωμηός

Βιαστείτε και οι υπόλοιποι... διαλέξτε... όποιος προλάβει

staboz

Κάλλιο αργά παρά ποτέ. Είσαι όμως ανεκδιήγητος. Τόσον καιρό κρατούσες τα βιβλία...
Τουλάχιστον αλάτι τους είχες ρίξει για να μην χαλάσουν;

Η ιστορία του θέματος εδώ: //www.punbb-hosting.com/forums/romios/viewtopic.php?pid=4864#p4864
Ρωμ. ε΄6-10

ρωμηός

Άντε επιλέξτε και οι υπόλοιποι....σε λίγο θα χρειαστεί να τα βάλω και στη σαλμονέλα....άσε που ο τετράποδος λίαν πεφιλημένος μου Τζέρυ έχει βρει άθυρμα το χαρτοκούτι που είναι στοιβαγμένα τα βιβλία του στάμποζ και σε λίγο θα έχει κάνει θρύψαλα όλο... (αν βρείτε ξανθιές τρίχες στα βιβλία είναι από τον Τζέρυ, εξηγούμαι!!!)

ρωμηός

Quote from: XeniaΚαλησπέρα σας! Ρωμηέ νομίζω ότι όποιο από τα βιβλία και να πάρω θα με ενδιαφέρει... Οπότε δώστε μου όποιο περισσεύει δεν με πειράζει. Απλώς ένα από αυτά το έχω. Μόνο αυτό ας αποκλείσουμε. Το \"Η εκκλησία πολεμούμενη και νικώσα\".

mistral

5, 3, 1 γραμμένα με σειρά προτίμησης και διαθεσιμότητας

Τώρα για την παραλαβή αν μου το κρατήσετε προβλέπεται να ανέβω πατρίδα κατά της 20 του τρέχοντος
Εϊτε ανέβω είτε όχι θα υπάρξει φαντάζομαι κάποιος τρόπος επικοινωνίας σχετικά με την διαδικασία

Προκαταβολικώς οι ευχαριστίες προς τους δωρητές - διανεμητές :)
[b]«Θεέ μου, δώσε μου αγνότητα και εγκράτεια, αλλά όχι ακόμα.» [/b]  [i]Άγιος Αυγουστίνος[/i]
[i]Τα προσωπικά μηνύματα διαγράφονται [b]χωρίς να διαβαστούν.[/b]
Διαβάζω [b]μόνον[/b] παραθέσεις που επιλέγω και αγνοώ τις υπόλοιπες.[/i]

petros

4) Σύλλογοι και Αδελφότητες στο σώμα του Ζώντος Χριστού (αντίτυπα 5)

5) Εκκλησία και Εκκλησιαστικό φρόνημα (αντίτυπα 5)

1 από αυτά τα δύο :)

ρωμηός

Όσοι έχετε καταχωρήσει εδώ την επιλογή σας, στείλτε μου ένα e-mail στην διεύθυνση: romeosini@yahoo.com για να συννενοηθούμε για τα περαιτέρω...!!!

ρωμηός

Μέχρι στιγμής λοιπόν έχουμε και λέμε:


1) Τα αιώνια σύνορα της Ορθοδοξίας και οι Αντιχαλκηδόνιοι (Μαρκήσιος de Καραμπά  - υπολείπονται 3 αντίτυπα)

2) Ο Παναγιώτης Τρεμπέλας, Επί της Οικουμενικής κινήσεως και των Θεολογικών Διαλόγων (αντίτυπα 4)

3) Η Εκκλησία πολεμουμένη και νικώσα (αντίτυπα 5)

4) Σύλλογοι και Αδελφότητες στο σώμα του Ζώντος Χριστού (Πέτρος - υπολείπονται 4 αντίτυπα)

5) Εκκλησία και Εκκλησιαστικό φρόνημα (Μιστράλ, Ξένια - υπολείπονται 3 αντίτυπα)

Γιώργος Πολίδης

Θα ήθελα το Εκκλησία και Εκκλησιαστικό φρόνημα
Γιώργος Πολίδης

arhaggelos

Αυτό: \"Τα αιώνια σύνορα της Ορθοδοξίας και οι Αντιχαλκηδόνιοι\" να μην είμαστε και πλεονέκτες :)

ρωμηός

Πολύ ωραία...

Απέδωσε το μήνυμα τελικώς...


Μέχρι στιγμής λοιπόν έχουμε και λέμε:


1) Τα αιώνια σύνορα της Ορθοδοξίας και οι Αντιχαλκηδόνιοι (Μαρκήσιος de Καραμπά  - Αρχάγγελος - υπολείπονται 2 αντίτυπα)

2) Ο Παναγιώτης Τρεμπέλας, Επί της Οικουμενικής κινήσεως και των Θεολογικών Διαλόγων (αντίτυπα 4)

3) Η Εκκλησία πολεμουμένη και νικώσα (αντίτυπα 5)

4) Σύλλογοι και Αδελφότητες στο σώμα του Ζώντος Χριστού (Πέτρος - υπολείπονται 4 αντίτυπα)

5) Εκκλησία και Εκκλησιαστικό φρόνημα (Μιστράλ, Ξένια, pol_gt - υπολείπονται 2 αντίτυπα)

Επαναλαμβάνω ότι όσοι έχετε καταχωρήσει εδώ την επιλογή σας, στείλτε μου ένα e-mail στην διεύθυνση: romeosini@yahoo.com για να συννενοηθούμε για τα περαιτέρω...!!!

quality

Τι τρομερή πρωτοβουλία είναι αυτή!Συγχαρητήρια!Από εμένα αυτό:Ο Παναγιώτης Τρεμπέλας, Επί της Οικουμενικής κινήσεως και των Θεολογικών Διαλόγων :clap:
[b]Τη ζωή μου μηδενίζω,πάει να πει πως ξαναρχίζω...[/b]

ρωμηός

Πάντα την έκπληξη θα κάνεις... ::beer:

adriana

Ξέρω δεν είμαι ενεγό μέλος της παρέας σας αλλά αν θέλεις ρωμηέ κράτα το <<Εκκλησία και Εκκλησιαστικό φρόνημα>>. Αν δεν έχει μείνει αντίτυπο απο αυτό τότε <<Σύλλογοι και Αδελφότητες στο σώμα του Ζώντος Χριστού>>, ίσως και καταλάβω τίποτα περί αδερφής μου τελικά.

thanos

Να ζητήσω και εγώ ένα βιβλίο, εκφράζοντας πρώτα τις ευχαριστίες μου.
Θα ήθελα το βιβλίο \"Σύλλογοι και Αδελφότητες στο σώμα του Ζώντος Χριστού\".

ρωμηός

Λοπόν προχωράμε καλά....

Να πω ότι η διανομή αυτή και η επιλογή των βιβλίων σταματά στην ερχόμενη Κυριακή! Όσοι δεν διαλέξατε ακόμα ξεκινήστε...

Μέχρι στιγμής πάλι έχουμε και λέμε:


1) Τα αιώνια σύνορα της Ορθοδοξίας και οι Αντιχαλκηδόνιοι (Μαρκήσιος de Καραμπά  - Αρχάγγελος - υπολείπονται 2 αντίτυπα)

2) Ο Παναγιώτης Τρεμπέλας, Επί της Οικουμενικής κινήσεως και των Θεολογικών Διαλόγων (quality - υπολείπονται ατίτυπα 3)

3) Η Εκκλησία πολεμουμένη και νικώσα (αντίτυπα 5)

4) Σύλλογοι και Αδελφότητες στο σώμα του Ζώντος Χριστού (Πέτρος, Ανδρεανή, Θάνος - υπολείπονται 2 αντίτυπα)

5) Εκκλησία και Εκκλησιαστικό φρόνημα (Μιστράλ, Ξένια, pol_gt - υπολείπονται 2 αντίτυπα)

Επαναλαμβάνω ότι όσοι έχετε καταχωρήσει εδώ την επιλογή σας, στείλτε μου ένα e-mail στην διεύθυνση: romeosini@yahoo.com για να συννενοηθούμε για τα περαιτέρω...!!!

staboz

Μην το τραβάς άλλο, Ρωμιέ. Στείλε από δύο ή και 3 και έχεις τελειώσει.
Ρωμ. ε΄6-10

petros

Τότε θα \'θελα και το Εκκλησία και Εκκλησιαστικό φρόνημα!

arhaggelos

Παύλο στείλε μου ακόμα 1...όποιο θες εσύ :)

Ξένια

Quote from: romiosΕπαναλαμβάνω ότι όσοι έχετε καταχωρήσει εδώ την επιλογή σας, στείλτε μου ένα e-mail στην διεύθυνση: romeosini@yahoo.com για να συννενοηθούμε για τα περαιτέρω...!!!
Να σου στείλουμε e mail και να σου λέμε τι?
Εσύ πρέπει να μας στείλεις και να μας ζητήσεις τα απαραίτητα δεδομένα για την αποστολή των βιβλίων.
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται με τρείς τρόπους: την ελπίδα, το όνειρο και το χιούμορ. (Καντ Ι.)

staboz

Στο e-Mail θα του λέτε τον τρόπο παραλαβής. Όσοι είναι στα Γιάννενα προφανώς θα μπορούν να περάσουν οι ίδιοι από το Καμπέρειο, οι εκτός Ιωαννίνων θα γράψουν ταχυδρομική διεύθυνση: Ονοματεπώνυμο, οδό, αριθμό, Ταχυδρομικό κώδικα, πόλη.
Ρωμ. ε΄6-10

ρωμηός

Quote from: xeniaΝα σου στείλουμε e mail και να σου λέμε τι?
Εσύ πρέπει να μας στείλεις και να μας ζητήσεις τα απαραίτητα δεδομένα για την αποστολή των βιβλίων.
Σου απάντησε ήδη ο Στάμποζ!

Quote from: stabozΣτο e-Mail θα του λέτε τον τρόπο παραλαβής. Όσοι είναι στα Γιάννενα προφανώς θα μπορούν να περάσουν οι ίδιοι από το Καμπέρειο, οι εκτός Ιωαννίνων θα γράψουν ταχυδρομική διεύθυνση: Ονοματεπώνυμο, οδό, αριθμό, Ταχυδρομικό κώδικα, πόλη.
Άλλωστε...δεν έχω όλων τα ε-μαιλ.... Γι\'αυτό σας ζητώ να στείλετε εσείς πρώτοι e-mail όπως έκανε ήδη ο αγαπητός μιστράλ!!

arhaggelos

Quote from: XeniaΝα σου στείλουμε e mail και να σου λέμε τι?
ύψος...βάρος...περιμετρο μέσης...χρώμα οφθαλμών...αγαπημένη ταινία....
χιλιόμετρα μέχρι το επόμενο σέρβις...νούμερο παπουτσιών (με κομμένα τα νύχια)...
coca cola ή Pepsi cola;
Α, μη ξεχάσεις το βασικότερο....Ζώδιο & ωροσκόπο
:mua: :mua: :mua: :mua: :mua:
:mua: :mua: :mua: :mua: :mua:


Μη παρεξηγηθείς...πλάκα κάνω :) :) :) :) :) :) :) :)