News:

Η Συνευωχία ξανά στο Διαδίκτυο

Main Menu

Άγιος Νεκτάριος

Started by Βασιλείου Μάριος, 06 April, 2008, 02:54:55 PM

Previous topic - Next topic

Βασιλείου Μάριος

Μόλις τώρα μου ήρθε το παρακάτω e-mail:


Ο πρόεδρος της  Αργεντινής έλαβε αυτό το mail και το θεώρησε \' junk mail \', 8 ημέρες αργότερα  πέθανε ο γιος του.

Ένας άντρας το έλαβε, αμέσως  το έκανε forward και προς έκπληξή του κέρδισε το Λόττο.
Ο Alberto  Martinez έλαβε αυτό το mail το έδωσε στη γραμματέα του να το φωτοτυπήσει και να  το διανείμει,

αλλά αυτή το ξέχασε  σε μια εβδομάδα έχασε τη δουλειά της και ο Martinez την οικογένεια  του.


Αυτό το  email είναι θρησκευτικό και θαυματουργό, στείλτο σε 20 άτομα μέσα σε 13 ημέρες.  Αν δεν το ξεχάσεις θα έχεις μία έκπληξη!







Δεν συμπαθώ καθόλου όλα αυτα τα e-mails που έρχονται καθημερινά και ο τίλος του αρχίζει με \"FW:\". Είναι τα γνωστά σε όλους e-mails που πάνε από προώθηση σε προώθηση και κάνουν το γύρω του κόσμου! Τα περισσότερα από αυτά είναι η βλακεία του καθενός που δεν είχε τι να κάνει. Τέτοιου είδους μήνυμα με περιεχόμενο τους Αγίους, δεν μου ήρθε ξανά! Μου έχουν έρθει πολλά άλλα που λένε για την τύχη όταν θα προωθήσω αυτά τα e-mails, αλλά ήμουν πολύ τυχερός που σκέφτηκα να μην χάσω το χρόνο μου προωθώντας τα! Μου έκανε εντύπωση όμως που μερικοί χρησιμοποιούν και τους Αγίους για να παίζουν αυτά τα παιχνίδια!

Η δική σας γνμώμη?



Υγ. Δεν το προωθώ στο φόρουμ:mua: , απλά ας το σχολιάσουμε!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

staboz

Σαχλαμάρα είναι, Μάριε!
               Στ.
Ρωμ. ε΄6-10

Βασιλείου Μάριος

Quote from: stabozΣαχλαμάρα είναι, Μάριε!
               Στ.
Το φαντάστηκα αυτό! Μου έκανε εντώπωση που έβαλαν τον Άγιο!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]