Moderator or Τραπεζοκόμος?

Started by Βασιλείου Μάριος, 27 June, 2007, 02:55:52 AM

Previous topic - Next topic

Βασιλείου Μάριος

Φίλε Παύλε, θα πρότεινα οι ,moderators να μην λέγονται έτσι, αλλά \"Τραπεζοκόμοι\"
Επίσης και οι Administrators να έχουν ενα όνομα σχετικό με τα άλλα που υπάρχουν στο φόρουμ!

Όποιος θέλει ας πέι τη γνώμη του για να μας βοηθήσει! :)
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

ρωμηός

Συμφωνώ διαφωνώντας τεκνικαλ!!!!

Μετέτρεψε τους μοντερειτορς σε αρχιτρίκλινους και τους αντμιν σε συμποριάρχες (αρχιτρίκλινος - συμπόσιάρχης)...

Πώς σου φαίνετε?

Βασιλείου Μάριος

Έτοιμο!

Επίσης σκέψου και ονόματα για όλους του τυπους χρηστών για να φάίνεται στην κεντρική σελίδα του φόρουμ!




Ακόμα σκέψου και ένα όνομα και για μένα που να ταιριάζει με την ιδότητά μου και το φόρουμ!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

βίκυ

Εξυπνη η ιδεα σου Μαριε και χαιρομαι που την εφαρμοσατε...όμως-παντα υπαρχει ενα \"ομως \" ή ένα \"αλλά\"-γιατι δεν άλλαξες και τα Guest και Members???:/

Βασιλείου Μάριος

Quote from: βίκυΕξυπνη η ιδεα σου Μαριε και χαιρομαι που την εφαρμοσατε...όμως-παντα υπαρχει ενα \"ομως \" ή ένα \"αλλά\"-γιατι δεν άλλαξες και τα Guest και Members???:/
Δες τι γάφει το μήνυμα Νο3! Περιμένω τα ονόματα από τον Παύλο!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

ρωμηός

Για τους απαιτητικούς λοιπόν:

guests: Γευσι-χαλευτές (εκ του παγουράδικου ιδιωματικού ρηματικού τύπου: χαλεύω = ψάχνω)

members: συν-ευωχιτές

Βασιλείου Μάριος

[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

ρωμηός

Ευχαριστούμε θερμώς για την άμεση εξυπηρέτηση... :thankyou:

Βασιλείου Μάριος

[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

staboz

Καθήκον μου! :smartass:
ΣΤΗΝ ΕΚΠΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ ΣΟΥ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΙΚΟΣ. ΜΟΝΟΝ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΙΑΡΚΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΥΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ. ΔΙΟΡΘΩΣΕ ΤΩΡΑ ΤΟ ΣΥΝΕΥΩΧΗΤΩΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΕΣ κ.τ.λ. Στ.
Ρωμ. ε΄6-10

Βασιλείου Μάριος

Quote from: stabozΚαθήκον μου! :smartass:
ΣΤΗΝ ΕΚΠΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ ΣΟΥ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΙΚΟΣ. ΜΟΝΟΝ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΙΑΡΚΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΥΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ. ΔΙΟΡΘΩΣΕ ΤΩΡΑ ΤΟ ΣΥΝΕΥΩΧΗΤΩΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΕΣ κ.τ.λ. Στ.
Ναι όντως! Όπως μου τα δώσανε τα έβαλα! Αν δείτε και πουθενά αλλού λάθος, ειδοποιήστε με να το φτιάξω!

Ευχαριστώ!
[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]

ρωμηός

Εύγε αδελφέ...ήδη σε ειδοποίησα να κάνει μια μικροαλλαγή... εδώ

Βασιλείου Μάριος

[b][font=arial]Χωρίς στρουμφάκι, δεν γίνεται δουλειά εδώ μέσα![/font][/b]